18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ślicznotka do wynajęcia

Darłak z Big Brothera o swoim gejowskim romansie

17.06.2019  10:48
Big Brother zakończony, a Łukasz Darłak zaczyna walczyć o sławę
Big Brother zakończony, a Łukasz Darłak zaczyna walczyć o sławę Fot: Big Brother TVN7

Finał „Big Brothera” za nami, teraz czekamy aż uczestnicy programu staną się celebrytami. Łukasz Darłak, już oficjalnie obnoszący się ze swoim homoseksualizmem, zaczyna brylować w mediach.

Łukasz Darłak, chociaż nie wygrał Big Brothera, finalnie może okazać się zwycięzcą i zdobyć największą popularność. W rozmowie z „Wirtualną Polską” powiedział, że pisze do niego wiele osób z mniejszych miejscowości i są to wiadomości na temat orientacji seksualnej. Twierdzi, że ludzie są mu wdzięczni za „pokazanie swojej trudnej historii” i dziękują za „dodanie siły”.

Wyznał, że wielu ludzi, głównie nastolatki, zaczepia go na ulicy, by przytulić się i zrobić sobie z nim zdjęcie. Już określił siebie jako „ulubieńca gimbazy”. Zapewnił, że nigdy nie odmówi zrobienia ze sobą zdjęcia i chce przekazywać pozytywną energię.

Łukasz Darłak i Michał Witkowski - był gejowski romans?

Mówiło się, że Darłak był chłopakiem pisarza Michała Witkowskiego. Zdementował te plotki. Przyznał, że chodził z nim na ścianki jako „ślicznotka” i udawali parę, aby dokonać prowokacji artystycznej. Dodał, że Witkowski co jakiś czas zmienia „ślicznotkę”.

Darłak marzy o kontynuowaniu kariery jako aktor. Jego celem jest produkcja TVN7 „Zakochani po uszy”. W wywiadzie dla „Faktu” powiedział, że nie dostał się do żadnej szkoły aktorskiej, bo „za ładnie śpiewa”.

Czytaj także