18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Teraz rehabilitacja

Dawid Kubacki pokazał zdjęcie Marty. Wszczepiono jej rozrusznik serca

14.04.2023  17:33
Stan zdrowia Marty Kubackiej - wszczepiono jej rozrusznik serca
Stan zdrowia Marty Kubackiej - wszczepiono jej rozrusznik serca Fot: Instagram

Dawid Kubacki opublikował nowe zdjęcie na swoim Instagramie. Pokazał na nim Martę Kubacką już przed szpitalem. Wyznał także, jaki jest jej stan zdrowia.

Dawid Kubacki podzielił się z Polską informacją, na którą czekali wszyscy. Marta Kubacka, jego żona, wyszła ze szpitala w Zabrzu. Pod zdjęciem, na którym widać Kubackich, Dawid wyjaśnił, jaki jest obecnie stan zdrowia żony. Kobieta ma mieć wszczepiony kardiowerter-defibrylator, czyli tzw. rozrusznik serca.

Wróciliśmy dzisiaj do domu i śmiało mogę powiedzieć, że to cud dokonany rękami lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów

- zaczął swój wpis polski skoczek.

Marta Kubacka wyszła ze szpitala. Jaki jest jej stan zdrowia?

W długim wpisie na Instagramie Dawid Kubacki zdradził, jaki jest stan zdrowia Marty Kubackiej. Skoczek musiał wcześniej opuścić sezon sportowy 2022/2023 z powodu jej nagłej choroby. Kubacki wrócił nagle do Polski, a cały kraj trzymał kciuki za zdrowie jego małżonki. Teraz wiemy już, że jest lepiej, ale to nie koniec zmagań ze zdrowiem. Martę czeka rehabilitacja.

Dziękuję za każdą Waszą modlitwę, dobrą myśl, słowo otuchy. Nadal będą nam potrzebne, bo Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości. Dziękujemy całej załodze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Jesteście teamem na miarę zwycięstwa w Pucharze Narodów! Okazuje się, że prawie każdy z nas zna kogoś z kardiowerterem-defibrylatorem, potocznie nazywanym rozrusznikiem serca. Ja z taką osobą będę dzielić życie, drugie życie

- napisał reprezentant Polski Dawid Kubacki w mediach społecznościowych.

W sekcji komentarzy pojawiło się wiele gratulacji i szczęśliwych wpisów. Fani skoczka i Marty Kubackiej życzą im zdrowia, miłości i dalszej pogody ducha. Powrót do zdrowia kobiety jest jedną z najbardziej pozytywnych wieści w ostatnim czasie – cała Polska może już odetchnąć z ulgą.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje