18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zna granice prywatności?

Dawid Kwiatkowski opowiedział o swoim pierwszym razie. "Była starsza"

28.06.2019  20:04
Dawid Kwiatkowski opowiedział o swoim pierwszym razie. "Była starsza"
Dawid Kwiatkowski opowiedział o swoim pierwszym razie. "Była starsza" Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Wygląda na to, że kolejny celebryta nie wie, o czym się powinno, a o czym nie powinno mówić. Dawid Kwiatkowski zdecydował się opowiedzieć co nieco o swoim pierwszym razie.

Dawid Kwiatkowski, bożyszcze nastolatek, postanowił podkręcić temperaturę wokół swojej osoby. Opowiedział o swoim pierwszym razie - najwyraźniej on również nie wyczuwa subtelnej granicy między tym o czym się powinno a o czym nie powinno opowiadać. 

Co najważniejsze - pierwsza partnerka Kwiatkowskiego była od niego starsza. Od razu wysnulibyśmy wniosek, że po prostu woli kobiety dojrzałe (zwłaszcza po pamiętnym duecie z Marylą Rodowicz), ale piosenkarz (niestety) sprecyzował, że jego partnerka była jedynie o 3 lata starsza. 

Dawid Kwiatkowski opowiada o swoim pierwszym razie

Mam urodziny 1 stycznia, więc pewnego razu w Sylwestra dostałem taki prezent od mojej dziewczyny. Była ode mnie trzy lata starsza, więc wiedziała, co i jak - zdradził w wywiadzie, którego udzielił na łamach CKM-u.

Z tego miejsca pozdrawiamy pierwszą partnerkę Kwiatkowskiego. Musi jej być bardzo "miło", kiedy czyta o sobie w tego rodzaju prasie. 

Poza zdradzaniem intymnych szczegółów swojego wkroczenia w świat seksu, Kwiatkowski opowiedział jeszcze, że ogólnie ma słabość do nagości i w jego życiu jest ona stale obecna.

Pierwsze, co robię, jak wchodzę do domu, to rozbieram się do naga. Tak mi jest po prostu wygodnie - chwalił się.

No cóż, biorąc pod uwagę ostatnie kosmiczne upały to całkiem niezły sposób na ochłodzenie się. Mamy tylko nadzieję, że Dawid nie zapomina o zasłanianiu okien. Nie wszyscy chcą widzieć to, o czym Kwiatkowski z taką radością opowiada. Naprawdę. 

logo Tu się dzieje