Kim jest wybranka?

Dawid Podsiadło się zakochał

12.04.2019  10:29
Dawid Podsiadło wyznał, że jest zakochany
Dawid Podsiadło wyznał, że jest zakochany Fot: PAWEL SKRABA/REPORTER

Dawid Podsiadło niechętnie dzieli się wieściami ze swojego życia prywatnego. Tym razem zrobił jednak wyjątek i poinformował, że jest zakochany.

Muzyk Dawid Podsiadło zazwyczaj kryje się ze sprawami sercowymi i prywatnymi. Ale wiosna, którą możemy podziwiać za oknem najwidoczniej dodała mu odwagi, by przyznać się fanom, że się zakochał.

Dawid Podsiadło zakochany

Artysta podzielił się informacją na jednej z grup fanowskich, gdzie czasami rozmawia ze swoimi słuchaczami. Jedna z fanek Dawida zapytała go, czy umawia się czasami ze swoimi fankami.

Dawid szybko pozbawił ją złudzeń stwierdzając, że takie sytuacje się raczej nie zdarzają.

Generalnie bycie moim fanem/fanką raczej mocno dyskwalifikuje jeśli chodzi o randkowanie. W szczególności jeśli kontekst spotkania to mój koncert etc. Ale wśród tysięcy spotkanych na swojej drodze uczestników koncertów widziałem wiele osób, które zachwyciły mnie swoją urodą lub osobowością lub jednym i drugim – odpowiedział w komentarzu

Przy okazji pochwalił się też nowiną, która mogła zszokować nie tylko panie liczące na flirt z wokalistą. Dawid Podsiadło stwierdził bowiem, że jest teraz zakochany.

 Zakładam, że gdybym był zainteresowany nawiązaniem kontaktu, to bym to zrobił. Niestety, jak zwykle, jestem potwornie zakochany – przyznał Podsiadło

Co to oznacza i kim jest wybranka? Tego jeszcze nie wiadomo.

Kochliwy Podsiadło

Dawid Podsiadło nie chwali się swoimi miłosnymi wzlotami i upadkami. Wiadomo jednak, że jeszcze do niedawna związany był z Eweliną Cnotą. Ich związek trwał kilka lat, podobno były nawet plany ślubu. Jakiś czas temu para się jednak rozstała, a w mediach zaczęły pojawiać się plotki dotyczące tego, że Podsiadło spotyka się z Zofią Wichłacz – aktorką znaną m.in. z takich filmów jak  „Miasto 44”, „Powidoki” czy „Pokot”. Kolejnej wybranki artysty jeszcze nie poznaliśmy.

Przeczytaj więcej
Komentarze