18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cud dziewczyna

Dawid Woliński ma niesamowitą córkę. Wielka uroda, wielki talent

25.11.2022  11:02
Dawid Woliński ma cudowną córkę
Dawid Woliński ma cudowną córkę Fot: Pawel Wodzynski/East News

Dawid Woliński, projektant mody i juror programu "Top Model" niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Jak się okazuje, ma on 26-letnią, cudowną córkę. Trudno oderwać wzrok od tej dziewczyny!

Dawid Woliński zrobił dużą karierę i ze swojego życia zawodowego zdecydowanie może być dumny. Jak się okazuje, na życie prywatne również nie ma co narzekać. Projektant może pochwalić się piękną i utalentowaną latoroślą. Kiedy Oliwia przyszła na świat, Dawid Woliński miał zaledwie 19 lat!

Piękna córka Dawida Wolińskiego

W najnowszym wywiadzie dla "JastrząbPost" projektant, który zwykle chroni swoją prywatność, opowiedział, jakie ma relacje z córką. 26-latka i jej tata są ze sobą naprawdę bardzo blisko.

Oliwia zajmuje się swoją pasją, czyli tym, co kocha. Zawsze była niezależna. W stu procentach szanuję jej wybory. Zawsze ją wspierałem. Oliwia kocha garncarstwo. Formy, które tworzy, są bardzo nowoczesne. Mam kilka zdjęć prac, które robiła. Kocham ją za to, bo widzę, ile pasji i radości sprawia jej to zajęcie. Artystyczną iskierkę odziedziczyła po mnie

- przyznał w "Jastrząb Post".

Poza nieukrywanymi zdolnościami plastycznymi dziewczyna sama wygląda jak jedna z modelek, z którymi współpracuje jej ojciec. Nie można jej odmówić ani talentu, ani urody. Trzymamy kciuki za jej dalszy rozwój artystyczny!

logo Tu się dzieje