18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

gwiazdor w negliżu

Dawid Woliński wietrzy interes. Wrzucił do sieci zdjęcie bez majtek

02.06.2019  14:57
Dawid Woliński pozuje na Instagramie bez majtek
Dawid Woliński pozuje na Instagramie bez majtek Fot: Instagram/Dawid Woliński

Dawid Woliński świętuje na Instagramie i po raz kolejny pozuje półnagi. Tym razem zaszalał - pokazał zdjęcie bez majtek.

Dawid Woliński ma na Instagramie ponad 300 tysięcy obserwujących, więc medium to wykorzystuje często jako dodatkowe źródło reklamy. Nic w tym zresztą dziwnego - cała masa mniejszych i większych gwiazd i gwiazdeczek promuje się w sieci i nawet zarabia oznaczając znane marki na zdjęciach.

Woliński bez majtek na Instagramie

Teraz Woliński znów wietrzy interes, tylko bardziej dosłownie. Oznaczając się w jednym z luksusowych hoteli Warszawy, zapozował bez bielizny. Z maseczką na twarzy, w delikatnie przysłaniającym jego męskie wdzięki szlafroczku, z odznaczającym się białym paskiem tam, gdzie powinny być majtki.

Dziś jest Światowy Dzień Bez Majtek to jedno z tych nietypowych świąt, które należy traktować z przymrużeniem oka. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu taki pomysł wywołał by trzęsienie ziemi, dzisiaj co najwyżej uśmiech. Tak czy inaczej, jest to akcja dla odważnych... Kto się dołącza? Idealny dzień na domowe spa i chill out - napisał.

Zdjęcie Woliński wrzucił do sieci w piątek 31 maja, - czyli faktycznie, w dniu, w którym na całym świecie obchodzi się "Dzień bez majtek".

Nie jest to jednak pierwszy raz, gdy półnagi prezentuje w mediach społecznościowych swoje wdzięki. Obok jego ulubionych zdjęć w windzie, sporo jest też takich w wannie czy po prostu w łazience. Na nich pręży muskuły i przysłania się jedynie pianą w kąpieli. Podoba wam się takie eksponowanie siebie publicznie?

Przeczytaj więcej
Komentarze