18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zniechęcenie dopadnie każdego

Depresja Ferdka Kiepskiego? Aktor jest w dołku

27.08.2019  14:44
Depresja Ferdka Kiepskiego? Aktor jest w dołku
Depresja Ferdka Kiepskiego? Aktor jest w dołku Fot: Natalia DOBRYSZYCKA/East News

Fani Andrzej Grabowskiego, znanego wszystkim z roli Ferdka Kiepskiego, są bardzo mocno zaniepokojeni. Aktor zdaje się mieć znacznie obniżony nastrój.

Andrzej Grabowski jest aktorem, który może pochwalić się bardzo wszechstronnym talentem. Genialnie gra role komediowe i dramatyczne. Przykładem na tę pierwszą umiejętność jest genialna kreacja Ferdynanda Kiepskiego ze Świata według Kiepskich. Znają go wszyscy w kraju.

Ferdek Kiepski i depresja?

Niestety, ostatnio z aktorem chyba nie jest najlepiej, co bardzo niepokoi jego fanów. Andrzej Grabowski wypowiada się w tonie niepokojąco zniechęconym, czyżby artysta zmagał się z problemami natury depresyjnej?

Człowiek budzi się i myśli: A po co mi to wszystko? Przecież kiedyś też się budziłem, może to był inny sufit, na ścianach nie było obrazów, ale byłem młody, życie miałem przed sobą. A teraz? - wyznał ostatnio Grabowski.

Do tego aktor mocno schudł, co również niektórzy odbierają jako zwiastun tego, że nie jest z nim najlepiej. Sam z resztą przyznaje, że czasem zazdrości granemu przez siebie Ferdkowi Kiepskiemu tego, że egzystuje sobie bez większych trosk i zmartwień. 

Do tego artysta przyznaje, że bliska mu osoba cierpiała na chorobę dwubiegunową i on sam nie wyklucza, że może mieć problemy z depresją. Sprawę może pogarszać fakt, że ma za sobą trudny rozwód z Anitą Kruszewską, który to pozbawił go wewnętrznej równowagi.

Trzymamy kciuki, by szybko z tego stanu wyszedł!

Czytaj także
Przeczytaj więcej