Poziom mułu

DNO na polskim YouTubie. Dzieciaki całują śmietnik za pieniądze

15.06.2019  15:56
DNO na polskim YouTubie. Dzieciaki całują śmietnik za pieniądze
DNO na polskim YouTubie. Dzieciaki całują śmietnik za pieniądze Fot: screenshot Youtube

Lord Kruszwil był szczerze zaskoczony tym, że YouTube pozbył się jego kanału. Niestety, już co niektóre dzieci nauczyły się od niego głupich żartów.

YouTube jest doskonałym przykładem na to, że niektórym ludziom nie można dawać do ręki kamery. Istnieją bowiem takie jednostki, których kreatywność zabarwiona jest nieco oznakami zwyrodnienia. Lord Kruszwil dał już tego przykład.

Teraz nauczone przykładem niezbyt lotnego youtubera dzieci, wpadły na zwyrodniały pomysł, który dokumentują i wstawiają dumnie do sieci. O co chodzi?

Dno i metry mułu na polskim YouTubie

17-letni youtuber z Puszczykowa postanowił wybić się na kontrowersjach i to dodatkowo obrzydliwych. Challenge jest prosty - koledzy "twórcy" mieli lizać i całować kontener na śmieci. Ten, który będzie robił to najdłuższej - otrzyma 10 tys. zł. Młodzi panowie wymyślali różne sposoby na to zadanie.

Jeden z nich całował śmietnik przez gazetę dla panów ze zdjęciami Renaty Kaczoruk. Inny postawił na styl bardzo filmowy. Tak czy inaczej - w każdym przypadku było to niesamowicie obrzydliwe i odbierające apetyt do końca dnia. Dlatego oszczędzimy Wam dalszych opisów.

Skoro już Kruszwil przebił poziom ameby, trzeba kopać jeszcze głębiej. Współczujemy takich rozrywek i takiego pomysłu na "karierę". Serio.

Himalaje głupoty

Przeczytaj więcej
Komentarze