18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wyciągnąć rękę"

Doda ostrzega. Królikowski popełni samobójstwo?

Wojciech Kozicki
22.02.2023  10:39
Doda ostrzega. Antek Królikowski popełni samobójstwo?
Doda ostrzega. Antek Królikowski popełni samobójstwo? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News, Pawel Wodzynski/East News

Antek Królikowski może popełnić samobójstwo? Doda ostrzega, że zatrzymanie Królikowskiego i hejt w internecie mogą doprowadzić do tragedii. Zaapelowała, by wyciągnąć do niego rękę zanim będzie za późno.

Zatrzymanie Antka Królikowskiego, gdy prowadził po marihuanie, to dopiero początek afery. Haczyk prawny umożliwi mu być może wywinięcie się przed sądem, ale już stracił prawo jazdy, a teraz może stracić prawa rodzicielskie. Aferę z Królikowskim skomentowała Doda. Ostrzega, że Antoni Królikowski może popełnić samobójstwo.

Doda o Królikowskim. Hejt doprowadzi do samobójstwa?

Pieśniarka Dorota Rabczewska na Instagramie zwróciła uwagę, że Antek Królikowski i tak nie ma lekko. Stwardnienie rozsiane, narkotyki, alkohol, afera z żoną… a jeśli młody aktor z filmów Patryka Vegi nie wytrzyma presji?

Obserwuję sytuację znanego, młodego aktora. W tle ze stwardnieniem rozsianym, narkotykami, alkoholem, wychodzeniem z tego alkoholu, zatrzymywaniem przez policję donosami byłej żony. Patrzę na to z boku i jeżeli Antek nie strzeli sobie w łeb, jeżeli wytrzyma to psychicznie, tę całą nagonkę na niego, od takiego czasu, to będę w szoku – skomentowała Doda.

Doda przypomniała, że zna takie sytuacje, bo sama jest chora na depresję, miała ataki paniki, stany lękowe i myśli samobójcze. Zasugerowała, by pomóc Antkowi Królikowskiemu i wyciągnąć do niego rękę.

Pamiętam, jakie to było straszne. I wiem, jak ważne jest, obojętnie, jakie kto błędy popełnił, aby wyciągnąć rękę do drugiej strony. Zatrzymać się i przystopować, żeby nie mieć kogoś na sumieniu – apeluje Doda.

logo Tu się dzieje