Doda ma gest! Chce rozebrać się dla potrzebujących

27.11.2018  13:53
Doda chce wziąć udział w rozbieranej sesji?
Doda chce wziąć udział w rozbieranej sesji? Fot: Jankowski/REPORTER

Doda rozważa udział w rozbieranej sesji zdjęciowej. Rabczewska ma jednak warunek, bo cel musiałby być szczytny – donosi „Super Express”.

Doda zapozuje nago po latach przerwy? Taki scenariusz jest prawdopodobny, choć artystka nie każdą propozycję wzięłaby dziś pod uwagę.

34-letnia Dorota Rabczewska, która niegdyś nie wstydziła się nagości, przyznała w rozmowie z „Super Expressem”, że „sama z siebie dowartościowywać się nie musi”, a „wypromowaną też bardziej się być nie da”, dlatego jedyną możliwością pozowania nago byłaby sesja z celem ważniejszym „niż jej ego lub portfel” – najlepiej w akcji charytatywnej.

Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni wcześniej piosenkarka oświadczyła, że zmniejszyła piersi, a od pewnego czasu stawia na zdecydowanie mniej kontrowersyjny look.

Wcześniej Doda przez lata przyzwyczajała swoich fanów do widoku swojego nagiego ciała. Jak przypomina „SE”, na okładkach magazynów dla panów gościła aż 6 razy. Ostatni raz – 11 lat temu. Potem piosenkarka stwierdziła, że nie rozbierze się dla magazynu, bo żadnego na to po prostu nie stać, a zrzucanie ubrań przed obiektywem już ją znudziło.

ZOBACZ TEŻ: Doda nago ujeżdża konia

Czytaj także