18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Kolejne reality"

Doda dostanie nowy program... w TVP?

Wojciech Kozicki
27.01.2023  15:46
Doda dostanie nowy program... w TVP czy w Polsacie?
Doda dostanie nowy program... w TVP czy w Polsacie? Fot: VIPHOTO/East News

Polsat przegra z TVP? Doda dostanie nowe reality show po hicie „12 kroków do miłości”. Edward Miszczak wywalczy rekordową oglądalność znów zatrudniają Dorotę Rabczewską? A może nowy prezes TVP złoży Dodzie korzystniejszą ofertę?

Ramówka Polsatu obfituje w gwiazdy. Najpierw wyciekła zatrważająca gwiazdorsko obsada „Twoja twarz brzmi znajomo”, a teraz ujawniono, że Doda dostanie nowy program. Czy wystąpi ze swoim ukochanym Dariuszem Pachutem? Zapowiedziała, że nie ujawni tajemnic swej alkowy, ale ma już pomysł na nowy i zakręcony format telewizyjny. Okazuje się jednak, że publiczne media mogą sprzątnąć Miszczakowi Dodę sprzed nosa.

Doda dostanie nowy program. Polsat czy TVP

Sama Doda na Instagramie zapowiedziała, że „kolejne reality przed nami się tworzy”. Niekoniecznie jednak wyemituje je Polsat. Radio ZET zwraca uwagę, że Dorota Rabczewska chociaż ma szlaban na TVN, to nie ma już bana w TVP, bo z mediów publicznych zniknęła żona Jacka Kurskiego. Ostatnio pojawiła się na planie programu „Szansa na sukces”, więc…

Niestety Rabczewska prawdopodobnie nie zasiądzie w jury „The Voice of Poland”. Niewykluczone jednak, że nakręci dla Telewizji Polskiej nowy program. Gwiazda nie zdradziła, z którą telewizyjną stacją rozpoczęła współpracę – pisze Radio ZET.

Nieoficjalnie mówi się, że jednak, że Doda i Edward Miszczak dogadali się w sprawie nowego programu w Polsacie, a nawet „kochają się teraz do bólu”. Sama Rabczewska niedawno wspominała, że chciałby stworzyć nowy program z Miszczakiem.

Bardzo bym chciała wejść we współpracę z Edwardem Miszczakiem. Mam już też nawet pomysł na taki film. Chciałabym oczywiście mu go przedstawić, to byłoby wspaniałe. I można byłoby też fajne reality-show o tym zrobić. O tym, jak wygląda praca takiej postrzelonej, kreatywnej producentki na planie filmowym. Myślę, że gdyby Edward Miszczak dał mi zielone światło, to zrobiłabym coś spektakularnego – powiedziała Doda. (Party)

Wyobrażacie sobie szalony program Dody w TVP?

Czytaj także