18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To nie fake love!

Doda i Pachut biorą ślub? Ujawniła sekret

14.06.2023  19:09
Doda i Dariusz Pachut biorą ślub? Rabczewska na Instagramie daje sygnały
Doda i Dariusz Pachut biorą ślub? Rabczewska na Instagramie daje sygnały Fot: VIPHOTO/East News

Doda i Dariusz Pachut biorą ślub? Dorota Rabczewska na Instagramie zdradziła fanom pewien sekret. Nowy związek Dody zostanie zakończony ślubem?

Doda bierze ślub? Przypomnijmy, że Dorota Rabczewska i Dariuch Pachut są parą prawie rok. Tabloidy ujawniają, że Doda i Pachut spotykali się już przed programem „Doda. 12 kroków do miłości” na Polsacie. Czeka nas ślub Dody?

Doda i trzeci ślub? Żyrandol, Pachut i mama

Doda na Instagramie pokazała swój nowy żyrandol. To prezent od mamy. I to symboliczny, bo mogący zwiastować zamążpójście. Żyrandol jako prezent ślubny?

Jak wiecie, moja mama w prezencie na mój drugi ślub kupiła mi ten żyrandol. Obawiam się, co mi da na trzeci

– ujawniła Doda na Instagramie.

Czy Doda znajdzie wreszcie miłość? Poprzedni partnerzy Dody tacy jak Nergal, Radosław Majdan, Emil Stępień i Emil Haidar wprowadzili chaos w jej życie prywatne. Walczyła z depresją i miała myśli samobójcze. Być może Dariusz Pachut będzie mężczyzną, któremu nie będzie musiała śpiewać na pożegnanie tekstu piosenki „Dwie bajki”.

Ostatnio Doda to same sukcesy muzyczne. Piosenki „Melodia ta”, „Wodospady”, „Fake Love” i „Zatańczę z aniołami" to murowane hity. Oby sukcesy Dorota Rabczewska odniosła też sukcesy w miłości.

Doda, trzymamy kciuki za miłość!

Doda bardzo chętnie dzieli się z fanami swoim życiem zawodowym i osobistym. W swoim niedawnym stories zaskoczyła internautów pewną anegdotą i przy okazji zasugerowała, że ona i Dariusz Pachut myślą o ślubie

- pisze Radio ZET.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje