18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Woli konkurencję

Doda jurorką w „Twoja twarz brzmi znajomo”? Stacja walczy o gwiazdę!

16.01.2023  16:30
Doda chce jurorować - ale nie w "Twojej twarzy..."
Doda chce jurorować - ale nie w "Twojej twarzy..." Fot: Instagram dodaqueen

Dorota „Doda” Rabczewska wyznała, że wielokrotnie proponowano jej zostanie jurorką w programie Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ona sama woli jednak udział u konkurencji.

Już na wiosnę ruszy nowa edycja programu Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wiele się zmieniło od ostatniej, 17. edycji. Z programu odeszli Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski, którzy byli jurorami, a także Piotr Gąsowski, który prowadził show wspólnie z Maciejem Dowborem. Miejsce Gąsowskiego zajął Maciej Rock.

Kto jednak wskoczy na miejsce jurorów? Doda przyznała w najnowszym wywiadzie dla serwisu Party.pl, że dostała taką ofertę – i to niejeden raz.

Doda w „Twoja twarz brzmi znajomo”

W wywiadzie dla „Party”, Doda wyznała, że otrzymała kilkukrotnie propozycję zostania jurorką w programie Polsatu.

Dostałam taką propozycję, trzy razy chyba, i bardzo za nią dziękuję, bo to bardzo miłe, że ktoś mnie widzi w roli jurora

- powiedziała Doda w rozmowie z „Party”.

Gwiazda chciałaby bowiem jurorować, ale nie w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nęci ją bardziej program konkurencyjnej stacji.

Ja marzę, z całym szacunkiem, żeby usiąść w „The Voice of Poland”, chcę być trenerem, chcę przekazywać swoje doświadczenia sceniczne, estradowe, wokalne, PR-owe, marketingowe. To jest moje wielkie marzenie i bardzo bym chciała, żeby się spełniło

- zdradziła boska Doda.

„The Voice of Poland” bardziej pasuje swoim formatem do gustów i talentów Dody. Czy jednak może liczyć na pracę w reżimówce? Wcześniej nie pojawiała się w TVP, ponieważ nie przepadała za nią Joanna Kurska – ta jednak niedawno ustąpiła. Teraz nic nie stoi na drodze Rabczewskiej, aby zwojowała kolejną medialną bańkę. Zresztą na Instagramie zapowiedziała już, że pojawi się w telewizji publicznej.

Za dziesięć dni jestem uczestnikiem jednego z programów TVP

- wyjaśniła tajemniczo na Instagramie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także