18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Powiedziała „tak”?

Doda już jest zaręczona?! Pokazała GARGANTUICZNY pierścionek

10.02.2023  12:40
Czy Doda się zaręczyła?
Czy Doda się zaręczyła? Fot: VIPHOTO/East News

Doda udała się do Austrii, żeby świętować tam swoje urodziny z Dariuszem Pachutem, jej partnerem. Na jednej z relacji na Instagramie mężczyzny piosenkarka pokazała wielki pierścionek. Czy w ten sposób ogłosili zaręczyny?

Na Instagramie Dariusza Pachuta pojawiło się niezwykłe zdjęcie. Mężczyzna jest teraz na wycieczce do Austrii wraz z kobietą, która skradła jego i wszystkich Polaków serce – Dodą. Wokalistka świętuje w ten sposób swoje urodziny.

Na relacji na Instagramie Pachuta pojawiła się fotografia, która być może przypadkowo ujawniła coś, co Doda chciała ukryć. Piosenkarka powiedziała wszak kiedyś, że nie chce się dzielić ze światem informacjami dotyczącymi jej związku. Tymczasem teraz miliony jej fanów zobaczyło uroczą dłoń przyozdobioną równie uroczym pierścionkiem. Czy to pierścionek zaręczynowy?

Wolę zachować swój mir domowy dla siebie, swoją codzienność dla siebie. Już wystarczy tych filmów wakacyjnych i zdjęć z urlopu. Już wszyscy się pocieszyliśmy tymi wojażami, fani również i wystarczy tego

- powiedziała Doda w rozmowie z Plotkiem.

Czy Doda jest zaręczona?

Sądząc po jej słowach, jasne jest, ze Doda nie zdradza swoim fanom na bieżąco wszelkich rewelacji z życia prywatnego. Tym samym możliwe jest, że przez przypadek Dariusz Pachut ujawnił pewien skrzętnie skrywany fakt – zaręczyny.

Sama Doda nie komentuje tych plotek, woli odpoczywać w austriackich kurortach narciarskich. I słusznie! Pytanie jednak pozostaje – czy Dariusz umilił jej ten wypad znamiennym pytaniem? Jak myślicie?

Pierścionek Doduni znajdziecie poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Relacja Dariusza Pachuta
Relacja Dariusza Pachuta Fot: Instagram dariuszpachut

logo Tu się dzieje