Współczujemy Emilowi

Doda ma w miejscu intymnym tatuaż dla Radzia. Dużo za to zapłaci

25.06.2019  10:11
Doda ma w miejscu intymnym tatuaż dla Radzia. Dużo za to zapłaci
Doda ma w miejscu intymnym tatuaż dla Radzia. Dużo za to zapłaci Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Doda ma w miejscu intymnym wytatuowane inicjały byłego męża. Teraz piosenkarka zapłaci ogromną cenę za dawną głupotę. Sama zaapelowała do fanów, by robiąc tatuaż zastanowili się nad swoją decyzją przynajmniej 10 razy. 

Zanim Doda stała się stateczną żoną i praktykującą katoliczką, była skandalistką i buntowniczką. Co najlepiej dopełnia takiego wizerunku? Zdecydowanie tatuaże, najlepiej w postaci chińskich, japońskich bądź hebrajskich znaczków. 

Doda, kiedy była jeszcze żoną Radosława Majdana, najwyraźniej żywiła przekonanie, że jest to miłość aż po grób, bowiem z radością tatuowała sobie na różnych częściach ciała rzeczy związane z małżonkiem. 

Doda zapłaci za dawną głupotę

Po rozwodzie przerobiła sobie imię Radka wytatuowane na przedramieniu na napis: "nieśmiertelność" (oczywiście w postaci hebrajskich znaczków). Radosław natomiast przerobił wizerunek Dody wytatuowany na ciele na starego Indianina, kiedy już zakochał się w Małgorzacie Rozenek.

Okazuje się jednak, że zmienianie dawnych tatuaży na zupełnie nowe - nie wystarcza Dodzie. Piosenkarka najwyraźniej wciąż zbyt mocno odczuwa związek z przeszłością - postanowiła bowiem pozbyć się ich zupełnie. Zaczęła od hebrajskiego napisu na przedramieniu.

Jestem już po trzecim zabiegu usuwania dziary. To jest taki ból... Ale wiadomo, głupota boli (...) Zastanówcie się 10 razy, zanim zrobicie tatuaż. I mówię to ja - mówiła Doda dla Super Expressu. 

Jak się okazuje, nie ten tatuaż jest jednak najciekawszy. Doda ma również pamiątkę po związku z Majdanem w miejscu intymnym.

Drugi znajduje się w miejscu intymnym. Serduszko z inicjałami byłego męża, które co prawda również przerobiła kilka lat temu, ma wkrótce zniknąć. Podobnie jak tatuaż na żebrach - zdradza znajomy gwiazdy.

Usunięcie dziar będzie Dodę drogo kosztować. Super Express wyliczył, że wyda na to ok. 15 tys. złotych. Wyobrażacie sobie minę Emila na widok dyskretnego tatuażu przyszłej żony? Musiała być bezcenna. 

Przeczytaj więcej
Komentarze