18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

pojawia się i znika

Doda miała wypadek na koncercie! Nagle wpadła pod scenę

30.07.2019  10:49
Doda miała wypadek na koncercie! Nagle wpadła pod scenę
Doda miała wypadek na koncercie! Nagle wpadła pod scenę Fot: Instagram/dodaqueen

Na koncercie Dody w Rabie Niżnej doszło do wypadku. Pod piosenkarką zapadła się scena. Zawiniła konstrukcja.

Dorota Rabczewska nie ma lekko. Ciągłe batalie z byłym ukochanym, wspomnienia o zdradach męża i w końcu pozbywanie się spomiędzy nóg pamiątki po nim, a ponadto ciągłe życie w blasku fleszy. Życie gwiazdy bywa ciężkie, tak bardzo, że czasem może zapaść się pod nią scena.

Doda wpadła pod scenę

Do takiej właśnie sytuacji doszło w Rabie Niżnej, gdzie Doda z zespołem Virgin grała w niedzielę koncert. Biedaczka nagle zniknęła pod sceną. Zawaliła się pod nią konstrukcja.

Doda powoli się wysuwała i nagle spadła Ludzie zaczęli piszczeć. Wszyscy zamarli. Ale Doda za chwilę sama wygrzebała się z tej dziury, wdrapała na podest i wystrzeliła z bazuki. Była profesjonalna. Miała na sobie pelerynę, więc nie było jaj łatwo - powiedział jeden z fanów w rozmowie z se.pl.

Na szczęście wokalistce nic się nie stało. Trochę się poobijała, ale po lekkich turbulencjach kontynuowała koncert. Później sama z siebie śmiała się na Instagramie.

Jak szybko pojawić się i zniknąć? - żartowała.

Przeczytaj więcej
Komentarze