18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Doda o byciu Dorotą

Doda o depresji. "Chciałam skończyć tę męczarnię"

Wojciech Kozicki
11.09.2023  14:24
Doda opowiada jak Dorota Rabczewska walczyła z depresją. Objawy depresji i myśli samobójcze
Doda opowiada jak Dorota Rabczewska walczyła z depresją. Objawy depresji i myśli samobójcze Fot: Pawel Wodzynski/East News

Doda i wstrząsający wywiad. Aktualnie promuje program „Doda. Dream Show” w Polsacie, ale oglądalność pozostawia wiele do życzenia. Opowiedziała przy okazji o tym jak Dorota Rabczewska walczyła z depresją i miała myśli samobójcze. Przeszła przez piekło!

Doda i szokujący wywiad o zdrowiu psychicznym. Została ostatnio jedną z przedstawicielek kampanii "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję". Znów opowiedziała o tym jak walczyła z depresją, swoich myślach samobójczych i rozstaniu z Emilem Stępniem. Przyznała, że dziś żyje i śpiewa jedynie dzięki terapii.

Doda i leczenie depresji. Rabczewska miała myśli samobójcze

Doda na łamach magazynu "Twarze depresji" przyznała, że długo ukrywała depresję. Teraz mówi wprost, że jej depresja i związane z nią konsekwencje, także prawne, były efektem związku z Emilem Stępniem. Finalnie dostawała ataków paniki i stanów lękowych.

Policja budziła mnie o szóstej rano, przeszukiwała mój dom, dom moich rodziców, jakbym była jakąś kryminalistką, zaglądała w moje rzeczy osobiste, zabierała mi telefon, przeszukiwała moje prywatne zdjęcia. Przez rok musiałam chodzić na terapię, bo pukanie do drzwi o poranku powodowało u mnie atak paniki, duszenie się i prawie omdlenia.Pani prokurator, która w ogóle ciebie nie słucha, tylko z góry zakłada, że jesteś winna, a potem pogrom w mediach
- wyznała Doda. (Twarze Depresji)

Doda opowiedziała, że miała takie OBJAWY DEPRESJI jak problemy ze spaniem, problemy z tarczycą, niepokojące objawy somatyczne, nic ją nie cieszyło. Gdy pojawiły się myśli samobójcze, zaczęła szukać pomocy u terapeuty i zdecydowała się na farmakoterapię. Leczenie depresji pomogło, Doda odzyskała chęć do życia. Dziś „cieszy się z małych rzeczy i nie nakłada na siebie presji”.

W tamtym czasie po sześciu latach wygrałam z bankiem proces o kredyt frankowy. Każdy na moim miejscu skakałby z radości. W ogóle mnie to zwycięstwo nie ucieszyło. Było mi obojętne. Wszystko było mi obojętne. Po prostu chciałam jak najszybciej skończyć tę męczarnię
- opowiedziała Doda o depresji.

Doda potrzebuje spokoju, ale nie da go jej Edyta Górniak. Ostatnia bezlitosna wypowiedź wyprowadzi Dodę z równowagi?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Smolasty & Doda - Nim Zajdzie Słońce [Official Music Video]

logo Tu się dzieje