18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Melodia ta już nie zagra?

Doda ogłasza koniec kariery. Podała datę

Wojciech Kozicki
24.04.2023  09:12
Doda ogłasza koniec kariery. Podała datę. Aquaria to ostatnia płyta?
Doda ogłasza koniec kariery. Podała datę. Aquaria to ostatnia płyta? Fot: VIPHOTO/East News

Doda ogłasza koniec kariery. Fryderyki 2023 bez statuetki, zdeklasował ją Mrozu. Jednak przy okazji gali w Gliwicach Dorota Rabczewska ujawniła, że zamierza porzucić muzykę na amen. Kiedy ostatnia płyta "Dody"? "Aquaria" to zwiastun końca Rabczewskiej?

Doda zapowiedziała koniec kariery muzycznej. Gala Fryderyki 2023 to dla niej przegrana bitwa w kategorii „album roku pop”, w której pokonali ją Sanah, Dawid Podsiadło, Mrozu i Natalia Szroeder. „Złote bloki” Mroza deklasują konkurencję, „Aquaria” rozgromiona. Czy to dlatego Dorota Rabczewska zapowiedziała, że porzuci ostatecznie muzykę?

Doda kończy karierę. "Aquaria" to nie ostatnia płyta Dody, ale...

Doda na Facebooku zaszokowała fanów. „Aquaria” to nie ostatnia płyta Dody. Rabczewska nagra jeszcze jedną płytę i wtedy zejdzie ze sceny, Przy okazji przyznała, że nie żywi urazy do Mroza, bo jego płyta „Złote bloki” jest jej zdaniem wspaniała.

Karierę zamierzam zakończyć po kolejnej płycie, więc Fryderyk na pewno będzie jeszcze mój za całokształt. Teraz najważniejsze! Co sądzicie o moim najnowszym teledysku, którego premiera miała kilka godzin temu? Z jego premierą zawitam do "Dzień Dobry TVN" już 30 kwietnia – napisała Doda na Facebooku.

Przypominamy, że Doda już kiedyś ogłaszała koniec kariery muzycznej. Miała wówczas skupić się na kręcenie filmów takich jak m.in. „Dziewczyny z Dubaju”. Wzięła na klatę nowe wyzwanie, ale chyba jednak scena jest jej pisana.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje