18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Małgonia będzie wściekła

Doda oskarża Radzia, jest ostro. "Robił to wiele razy, przed, po i później"

08.07.2019  10:14
Doda oskarża Majdana o zdrady
Doda oskarża Majdana o zdrady Fot: Maciej NABRDALIK/East News

Dorota Rabczewska "Doda" zaatakowała na Instagramie niewiernych mężczyzn. Przy okazji wyznała, że wie, jak czuje się zdradzana kobieta, bo jej mąż uwielbiał "skoki w bok".

Zdrady mogą być wyjątkowo bolesne, a zaczynają się często bardzo niewinnie, na przykład flirtowaniem z innymi kobietami/mężczyznami. Wie o tym Doda - Dorota Rabczewska, która na swoim Instagramie ostro zaatakowała fana.

Piosenkarka pod jednym ze swoich zdjęć znalazła sprośną wiadomość od przypadkowego mężczyzny. Z ciekawości przejrzała jego profil w serwisie i szybko dowiedziała się, że komentujący jest w związku. A to wystarczyło, by porządnie ją zdenerwować.

Mam krytyczny stosunek do mężczyzn, którzy zdradzają, wręcz pogardliwy. Być może dlatego, że sama to przeżyłam na własnej skórze i wiem, jak bardzo cierpiałam z tego powodu, wiem, jak to mnie zmieniło. Zaczyna się niewinnie. Twoja narzeczona leży obok, oglądacie telewizję, a ty ciśniesz wiadomości zboczone do laski, która ci się podoba. Będę to piętnować - skomentowała podobne zachowania na instagramowym story.

Doda o Majdanie: robił to wiele razy

Chwilę później wbiła potężną szpilę swojemu byłemu mężowi. Nie wymieniła go wprawdzie z nazwiska, ale skoro teraz jest w szczęśliwym związku, a jedyne zakończone małżeństwo w jej życiu, to te z Radosławem Majdanem... Cóż, musiało chodzić o niego.

Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele, wiele lat później. Gdyby któraś z koleżanek wyświadczyła mi tę przysługę i powiedziała mi o tym, zaoszczędziłabym dużo czasu, nerwów i zdrowia. Tak że panowie - chcecie pisać, chcecie podrywać dziewczyny i umawiać się? Have fun! Ale nie z narzeczonymi i żonami u boku  - powiedziała.

To wyznanie może mocno nie spodobać się zarówno Radziowi, jak i jego obecnej małżonce, Małgorzacie Rozenek. Czy zareagują i ustosunkują się do oskarżeń Dody? Cóż, jak na razie przebywają na wakacjach we Włoszech i cieszą się zapachem padającego z nieba gradu...

Czytaj także
Przeczytaj więcej