18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wspieramy panią Dorotę

Doda pokazała NAGIE PIERSI. „Napier***a mi serce” [FOTO 18+]

31.03.2023  20:06
Doda nago, pokazała piersi na Instagramie
Doda nago, pokazała piersi na Instagramie Fot: Instagram dodaqueen

W swojej najnowszej relacji na Instagramie Dorota „Doda” Rabczewska opowiedziała o swoich problemach. Gwiazda popu i telewizji ma ostatnio dużo na głowie.

W ostatnim czasie Dorota „Doda” Rabczewska przechodzi przez ciężki okres. W styczniu informowała, że jej ojciec trafił do szpitala i przeszedł operację. W marcu pytano ją o stan zdrowia Pawła Rabczewskiego i wyjawiła wówczas, że przeszedł on udar i miał ostatecznie wiele szczęścia. To jednak niejedyny jej problem. W kontrowersyjnej relacji na Instagramie Doda ujawniła znacznie więcej.

Doda nago w internecie. Szokujące nagranie

W najnowszej relacji na Instagramie Dody, gwiazda pop opowiada o swoich problemach w karierze i w życiu prywatnym. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że Dorota Rabczewska zdecydowała się wystąpić… nago! Na nagraniu widzimy jej całe piersi, które figlarnie zasłoniła włosami w strategicznych miejscach.

Doda opowiedziała nie tylko o problemach zdrowotnych ojca, ale także o tym, że ktoś ukradł jej pomysł na kostiumy sceniczne.

Chciałam wam powiedzieć, że jestem wykończona psychicznie. Nie śpię od kilku dni, budzę się co trzy godziny, o 5 rano napier***a mi serce, mam gonitwę myśli. Jestem mega zestresowana, pięćdziesiąt tysięcy rzeczy jest na mojej głowie. Nie daję już rady

- wyznała celebrytka.

Opowiedziała także o wsparciu, którego ludzie udzielali jej w związku z chorobą ojca.

Jednocześnie chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy napisali do mnie ze słowami otuchy. Ze wszystkich moich kolegów i koleżanek na Facebooku i Instagramie, nikt się nie odezwał. Oczywiście nie mówię o moich najbliższych przyjaciołach, ale dziękuję moim fanom, bo wysyłacie mi dużo wsparcia

- dziękowała Doda.

Zaznaczyła jednak, że nie podobają się jej wiadomości, w których fani dopytują, kiedy wyjdzie jej najnowszy teledysk.

Nagą Dodę zobaczycie Szanowni Państwo poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Doda nago na Instagramie
Doda nago na Instagramie Fot: Instagram dodaqueen
Doda nago na Instagramie
Doda nago na Instagramie Fot: Instagram dodaqueen
Doda nago na Instagramie
Doda nago na Instagramie Fot: Instagram dodaqueen
Czytaj także