18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tak drogo jeszcze nie było

Doda przegięła? Cena jej stylizacji powali Was na kolana

28.05.2019  14:42
Doda przegięła? Cena jej stylizacji powali Was na kolana
Doda przegięła? Cena jej stylizacji powali Was na kolana Fot: Instagram/@dodaqueen

Doda słynie z odważnych kreacji. Niewiele jednak osób ma świadomość, że dla chwili blasku jest skłonna wydać krocie. Cena jej ostatniej stylizacji powala.

Doda jest jedną z tych artystek, które bardzo często zaskakują swoimi odważnymi strojami. Nie boi się przekraczać granic i często eksperymentuje z modą. Niewiele jednak osób ma świadomość, że jej kreacje kosztują krocie.

Doda miała na sobie mnóstwo kasy!

Ostatnio Doda pokazała się w bardzo charakterystycznej i trudnej do pominięcia lawendowej kreacji. Puchata góra i klasyczny dół rzucały się w oczy z daleka. 

Mało kto wie, że pokazując się w tej stylizacji Doda miała na sobie... nowego mercedesa! Oczywiście metaforycznie. Koszt tej zadziornej bluzeczki i jasnych spodni to 240 tys. złotych! W internecie zawrzało. Niektórzy uważają, że jako gwiazda ma prawo do tego typu "fanaberii". Inni są zdania, że zakupy za taką kwotę na jednorazowe wyjście to jednak gruba przesada. 

Jak z wiejskiego festynu albo ulicy Sezamkowej. Klasy i stylu nie kupi choćby miała miliony. Dopiero mówiła, ze jest taka naturalna i się nie maluje a tu szpachla na twarzy chyba z 2 kg - pisze jeden ze zniesmaczonych internautów.

Taki kicz tyle szmalu? - napisał ktoś inny.

Fajnie wygląda, na czasie jak zawsze. Ładna dziewczyna! Jak dla mnie stylizacja spoko! - pisze ktoś inny, mający dokładnie odwrotne zdanie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze