Dżaga z wyrokiem

Doda skazana! Cienko śpiewa przez Giertycha

12.07.2019  16:02
Doda z wyrokiem - Giertych i Haidar nie myślą o znaku pokoju
Doda z wyrokiem - Giertych i Haidar nie myślą o znaku pokoju Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News, Pawel Wisniewski/East News

Dorota R., znana raczej jako Doda, kontra były partner Emil Haidar – ta sądowa wojna ciągnie się od kilku lat jak telenowela. W końcu zapadł wyrok i… Doda została prawomocnie skazana! W sprawie pojawia się również Roman Giertych, który chyba broni wszystkich z pierwszych stron gazet.

Doda i Haidar nie przekazali sobie znaku pokoju. Jak podaje "Pudelek", Dorota R. została prawomocnie skazana za groźby karalne wobec Haidara. O tym, że piosenkarka przegrała w sądzie, świat dowiedział się od Romana Giertycha, który reprezentuje Haidara. Gwiazda z Ciechanowa zapłaci jedynie grzywnę.

To jednak nie koniec jej kłopotów. Giertych zapowiedział, że we wrześniu rozpocznie się „znacznie poważniejsza sprawa”, a Doda znajdzie się na ławie oskarżonych wraz z innymi osobami.

Jeśli chodzi o wyroki i sprawy sądowe, to Dorota R. nie jest "virgin". Niedawno w mediach pojawiła się również informacja, że Doda szantażowała byłego narzeczonego Emila Haidara i nasłała na niego zbirów, by oddał jej milion złotych. Miała też składać fałszywe zeznania. Została także skazana za atak na policjantów.

Czy Giertych zostanie adwokatem gwiazd? W jednym z wywiadów powiedział, że może pełnić taką funkcję okazjonalnie. Woli obracać się w świecie biznesu i polityki.

Przeczytaj więcej
Komentarze