Dramat gwiazdy

Doda trafiła do szpitala. Zapadła na zdrowiu

20.05.2019  14:45
Doda trafiła do szpitala. Zapadła na zdrowiu
Doda trafiła do szpitala. Zapadła na zdrowiu Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Doda w ostatnim czasie miała bardzo trudny czas. To wszystko przyczyniło się do tego, że piosenkarka mocno podupadła na zdrowiu i trafiła do szpitala. Fani są szczególnie zmartwieni jej stanem.

Doda znana jest z tego, że ma cięty język i pokazywała wielokrotnie, ze nie brakuje jej tupetu i pewności siebie. Jak się jednak okazuje - pod fasadą silnej osobowości jest dość wrażliwa kobieta, której problemy przekładają się nawet na zdrowie.

Doda podupadła na zdrowiu

Tego po Dodzie niewiele osób by się spodziewało. Mimo 17 lat burzliwej obecności w show biznesie - tym razem coś w niej pękło. W ubiegłym tygodniu portal Życie Stolicy opublikował życzliwy piosenkarce artykuł, dotyczący tego, jakie zdaniem autora pojawiły się nieprawidłowości w licznych procesach, które toczyły się przeciwko artystce.

Widać wyraźnie, że Doda pokładała duże nadzieje w artykule Łukasza Pawelskiego, który to ową sprawę opisał. Być może artystka miała nadzieję, że artykuł poprawi jej sytuację prawną, niestety, nic takiego się nie wydarzyło. To tak bardzo wyprowadziło ją z równowagi, że w piątek popołudniu trafiła ona do szpitala.

Nie mogę teraz rozmawiać. Jadę do szpitala, coś złego dzieje się ze mną, nie dam rady - powiedziała wtedy dzwoniącemu do niej dziennikarzowi Super Expressu.

To, że jej samopoczucie było powiązane z artykułem, potwierdza wpis, który zamieściła na swoim prywatnym, oficjalnym Instagramie.

Post Dody na Instagramie

Nie wiem, co mam mówić... - wyznała piosenkarka. Nie wiem, co mam sobie powiedzieć.... Jestem roztrzęsiona. To jest bez sensu to nagranie, po prostu przeczytajcie sobie - mówiła jeszcze na swoim InstaStory.

Współczujecie Dodzie?

Przeczytaj więcej
Komentarze