przerażająca wiadomość

Doda w niebezpieczeństwie? Dostaje pogróżki: "zarżnę cię na scenie"

23.05.2019  19:32
Doda w niebezpieczeństwie? Dostaje pogróżki: "zarżnę cię na scenie"
Doda w niebezpieczeństwie? Dostaje pogróżki: "zarżnę cię na scenie" Fot: Instagram/dodaqueen

Doda - Dorota Rabczewska znów jest na celowniku - i to nie tylko mediów. Jej kłótnia z byłym partnerem przybrała niespodziewany obrót - gwiazda dostaje pogróżki.

Dorota Rabczewska i Emil Haidar nie są ze sobą już od kilku lat, ale nie przestają ze sobą walczyć. Ciągłe procesy wzbudzają zainteresowanie mediów, tym bardziej, że były partner gwiazdy znowu ją o coś oskarża.

Ostatnio w sieci ukazał się artykuł "Kto chce zniszczyć Dodę?" Łukasza Pawlewskiego, w którym autor pokazuje nieprawidłowości w procesach sądowych byłych kochanków. Doda tak się tym przejęła, że trafiła do szpitala. Z niego oczywiście szybko wyszła, ale to nie koniec problemów, bo chwilę później ktoś zaczął grozić jej śmiercią.

Doda dostaje pogróżki

Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie screen wiadomości, jaką dostała na maila. Adresatem był anonim, posługujący się pseudonimem "Doda dzi*ka". Treść wiadomości mrozi krew w żyłach.

Za***ę Cię na scenie nożem kuchennym na koncercie w Nysie - czytamy.

Kto wysłał tak okropną wiadomość piosenkarce? Tego jak na razie nie wiadomo. Doda zdaje się jednak mieć pewne podejrzenia, a sprawę skierowała na policję.

Tak się kończy szczucie w necie! Do zobaczenia w piątek na koncercie. Policja już cię namierza, kucharzu  - napisała na Instagramie.

Doda i Emil haidar
Przeczytaj więcej
Komentarze