18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szczera wypowiedź

Doda zabrała głos. "To nie księża są pedofilami"

17.05.2019  16:22
Doda zabrała głos. "To nie księża są pedofilami"
Doda zabrała głos. "To nie księża są pedofilami" Fot: Instagram/@dodaqueen

Dyskusja po premierze filmu braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" trwa. Teraz dość niespodziewanie głos w niej zabrała Doda. Jej zdanie jest dość mocno zaskakujące, biorąc pod uwagę inne wypowiedzi na ten temat.

Film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" rozniecił ogień dyskusji w całej Polsce. W internecie obejrzało go już 18 mln osób. Teraz na temat dokumentu o pedofilii w Kościele postanowiła wypowiedzieć się Doda. Królowa skandali, jak sama wielokrotnie mówiła, jest z rodziny bardzo religijnej i sama prezentuje głęboką wiarę, dlatego ten film koniecznie musiała obejrzeć.

Artystka nie ukrywa, że zrobił on na niej naprawdę ogromne wrażenie. Szybko wygłosiła komentarz, który z całą pewnością zaskoczył niejednego.

Uważam, że bardzo dobrze, że ten film powstał. Niestety obawiam się, że jest taka wrzawa. Z pozoru odbiór pozytywny na zasadzie, że „ojej” zmienimy coś. Ale obawiam się, że to tylko jest kwestia przedwyborczych chęci, boje się, że nic z tym jednak się nie stanie - powiedziała Doda w rozmowie z portalem przemabitni.pl.

Widać, że artystka podeszła do sprawy z bardzo otwartą głową. Najbardziej zaskakującą rzecz powiedziała jednak później. Stwierdziła, że "to nie księża są pedofilami, a pedofile zostają księżmi". Podkreśliła również, że jej małżonek podchodzi do tego tematu tak samo jak ona.

Mój mąż jest bardzo religijną osobą. On chodzi co niedzielę do kościoła i wydawać by się mogło, że osoby religijne będą cały czas odrzucać ten temat i trzymać się strony Kościoła, a wcale tak nie jest. Ktoś kto ma poukładane w głowie, ma empatię, kocha ludzi to odbierze ten film tak jak odbierze - powiedziała Doda.

Zdaniem wokalistki, by problem pedofilii w Kościele zminimalizować, powinno się przeprowadzać ostrzejszą selekcję przy wybieraniu kandydatów na duchownych.

Przeczytaj więcej
Komentarze