18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowotwór w rodzinie artystki

Doda zawiesza działalność artystyczną

13.03.2019  11:57
Doda poinformowała o wstrzymaniu działań artystycznych
Doda poinformowała o wstrzymaniu działań artystycznych Fot: Wojtek Jargilo/Eastnews

Piosenkarka i od niedawna gwiazda filmowa, Dorota Rabczewska, ogłosiła, że zawiesza swoją działalność artystyczną. Powodem jest nowotwór, który pojawił się w jej rodzinie.

Ostatnio głośno było o muzycznych przedsięwzięciach Dody. Niedawno wydała bowiem nowy album „Dorota” z przearanżowanymi największymi przebojami. Do tego podjęła się zorganizowania koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, który spotkał się z ambiwalentnymi reakcjami. Tym bardziej jej krótkie oświadczenie o zawieszeniu aktywności zawodowej może być zaskoczeniem.

Zobacz także

Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas - napisała Doda

Piosenkarka informacje taką podała na swoim profilu na Instagramie.

Doda zawiesza karierę z powodu choroby w rodzinie
Doda zawiesza karierę z powodu choroby w rodzinie Fot: Instagram/Dodaqueen

To jak dotąd jedyne informacje przekazane prze artystkę dotyczące zawieszenia jej aktywności zawodowych. Co to dokładnie oznacza, oraz jak bliska Dorocie osoba zachorowała - piosenkarka nie wyjaśnia.

Przeczytaj więcej
Komentarze