To dlatego nie ma jej na billboardach?

Doda zdradziła, ile bierze za reklamę. Zdębiejecie

18.08.2019  18:21
Doda zdradziła, ile bierze za reklamę. Zdębiejecie
Doda zdradziła, ile bierze za reklamę. Zdębiejecie Fot: Wikipedia

Doda zdradziła, ile życzy sobie za reklamę. To zdecydowanie wyjaśnia, dlaczego rozmaici producenci nawet jej nie proszą o zostanie twarzą ich produktów. 

Doda stroni od reklam, jest jedną z niewielu gwiazd, której nie zobaczymy na billboardach, plakatach, opakowaniach czy w kilkusekundowych spotach w telewizji. Okazuje się, że powodem takiego stanu rzeczy są pieniądze. 

Doda za reklamę bierze krocie

Piosenkarka zdradziła, ile życzy sobie za reklamę. Na pewno niejeden producent spłoszył się natychmiast po usłyszeniu takiej zawrotnej kwoty. 

Pół miliona złotych za spot - tyle życzy sobie artystka, zgodnie z tym co zdradziła w wywiadzie dla magazynu "Forbes". Piosenkarka stroni również od reklam na Instagramie, które są popularne u wszystkich innych celebrytek. Dla przykładu - aktorka Dominika Gwit niefortunnie reklamowała płyn do higieny intymnej.

Nie mogę co drugi dzień robić postów za hajs w koszulkach, bo jestem piosenkarką. To wbrew moim zasadom. To jest drobnica, ja po nią nie sięgam z szacunku choćby do samej siebie. Ostatnio miałam ofertę reklamową od bardzo znanej, wielkiej firmy. Chodziło o zareklamowanie w spocie internetowym w sposób dość kontrowersyjny produktu, o którym nie mogę nic powiedzieć poza tym, że pomysł był tak zabawny i rozbrajający, że podałam najniższą z możliwych kwot, żeby się nie przerazili. Okazała się dwa razy większa od tego, co zaproponowała inna bardzo znana twarz show-biznesu - zdradza Doda.

Piosenkarka twierdzi, że chce się skupić na śpiewaniu a nie stać się słupem ogłoszeniowym. Wychodzi jej to? 

Przeczytaj więcej
Komentarze