18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stara śpiewka

Doda znowu chwali się IQ. Serio jest czym?

11.07.2019  20:15
Doda znowu chwali się IQ. Serio jest czym?
Doda znowu chwali się IQ. Serio jest czym? Fot: PIOTR ZAJAC/REPORTER

Doda odgrzewa kotleta? Chwilowo w jej życiu jest wyjątkowo spokojnie (mąż, rodzina i te sprawy), dlatego postanowiła podgrzać atmosferę wokół siebie, przypominając, jak bardzo jest inteligentna. 

Dawno, dawno temu, kiedy Doda była jeszcze różową landrynką, światem wstrząsnęła wieść, że ma ona bardzo wysokie IQ. Totalnie nie pasowało to do kreowanego przez nią wizerunku. Najwyraźniej teraz postanowiła wszystkim przypomnieć, o swoim dawnym wyniku.

Doda w dawnych czasach słynęła z nieszczególnego gustu, ciągłych wypowiedzi na temat seksu i wulgaryzmów wciskanych w każde zdanie. Potem dorosła, skończyła 30 rok życia i po kilku nieudanych miłościach odnalazła spokój u boku swojego obecnego męża. Jednocześnie zaczęła przeistaczać się w kobietę z klasą.

Doda przypomina wszystkim, jakie ma IQ

Z czasów, kiedy jeszcze była irytującą, chichoczącą i złośliwą osóbką pochodził jej szokująco wysoki wynik profesjonalnego testu określającego iloraz inteligencji. Doda ku zaskoczeniu Polaków może pochwalić się IQ, które posiada ledwie 1% populacji. Widać zatęskniła za tym, żeby o tym wszyscy pamiętali bowiem umieściła na swoim Instagramie przypominajkę w postaci poniższej fotografii. 

Jak nietrudno się domyślić, pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Ja bym się też tak madrowala gdybym miała tyle milionów na koncie - stwierdziła jedna z internautek.

Tyle lat minęło... Test należałoby powtórzyć - napisał bardziej zgryźliwy komentujący.

Myślicie, że faktycznie ten wynik może już być nieważny?

Przeczytaj więcej
Komentarze