18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Biust i jego Dorota

Doda znowu nago. Szczuje cycem na Instagramie

26.08.2019  12:54
Biust i jego Doda - wokalistka znowu pokazuje się nago
Biust i jego Doda - wokalistka znowu pokazuje się nago Fot: Facebook.com/Doda

Internet stanął z wrażenia, Doda znowu szokuje. Minęło już kilka lat odkąd pokazała się nago w „Playboyu”, więc postanowiła o sobie przypomnieć i pokazała piersi w internecie. Niektórzy być może nie pamiętają, że kiedyś Dorota Rabczewska głównie zajmowała się muzyką…

Doda zaczynała swoją karierę w zespole o ironicznej nazwie Virgin i szalejąc w programie „Bar”. Strzelała też gole z bramkarzem, który obecnie jest mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jej kariera solowa nie idzie jednak śpiewająco, a niedawno wydana płyta „Dorota", chociaż teoretycznie dobrze się sprzedała, to mało kto o niej słyszał. Do tego chyba za bardzo weszła rolę szefowej mafii w filmie „Pitbull”, bo pojawiły się poważne oskarżenia pod jej adresem i walczy o wolność przed sądem.

Czy Rabczewska wróci na szczyt i znowu jej przeboje będą grane w stacjach radiowych? Nie wiemy, ale na razie Doda na Instagramie postanowiła zwrócić na siebie uwagę w najprostszy sposób – szczuje cycem!

Przypominamy, że niedawno zapewniła, że nie rozbierze się dla żadnego magazynu, bo żadnego na to po prostu nie stać. A skoro chętnych na płacenie nie ma to postanowiła rozebrać się za darmo w internecie.

Przed koncertem w Straszęcinie opublikowała selfie w czerwonej bieliźnie i bez stanika. Panowie zapewne liczyli, że zobaczą piersi piosenkarki w pełnej okazałości, ale tym razem muszą obejść się smakiem. Doda zakryła swoje wdzięki ręką. Trzeba jednak przyznać, że trzyma internet w garści

Czytaj także
Przeczytaj więcej