18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poznajecie ten budynek?

Dom Big Brothera to willa z Top Model

13.03.2019  13:37
Dom jest wykorzystywany przy różnych produkcjach telewizyjnych
Dom jest wykorzystywany przy różnych produkcjach telewizyjnych Fot: Facebook/Big Brother Polska

Nowa edycja Big Brothera startuje już za parę dni. Tymczasem poznaliśmy miejsce, w którym zamieszkają uczestnicy show. To ten sam dom, który był już w programie Top Model i jednym z seriali TVN.

Big Brother wraca na antenę po 11 latach przerwy. Pierwszy odcinek programu ma zostać wyemitowany już  w niedzielę 17 marca. Im bliżej pierwszego odcinka, tym więcej szczegółów dotyczących produkcji poznajemy. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia domu Wielkiego Brata.

Zobacz także

Dom Big Brothera to dom Top Model

Po tym jak na fanpage’u reality show pojawiły się zdjęcia domu, internauci szybko wyłapali, że znają ten budynek z innych produkcji TVN. Otóż okazuje się, że jest on bliźniaczo podobny do tego znanego z programu Top Model. Co więcej, dopatrzyć się tu można także podobieństw do domu, w którym mieszkała grana przez Agatę Kuleszę bohaterka serialu „Pułapka”.

Dom Big Brothera naszpikowany technologią

Na oficjalnej stronie programu możemy przeczytać, że budynek będzie naszpikowany najnowocześniejszą technologią. Co więcej, ma być ona wkomponowana w wystrój wnętrza tak, by nie rzucać się w oczy. Ta technologia ma umożliwić monitorowanie życia uczestników programu.

Big Brother 24 godziny na dobę

Zobacz także

Najnowsza edycja programu ma być nadawana w trzech formach. Po pierwsze na kanałach TVN i TVN7. Ale dla widzów głodnych podglądania życia uczestników show będzie także specjalna, całodobowa, transmisja z domu wielkiego brata. Tą obejrzymy na platformie VOD – Player.

Big Brother już nie w Sękocinie

Poprzednie edycje reality show nadawane były ze specjalnego domu – studia, które znajdowało się w Sękocinie. Tym razem TVN zrezygnował z tamtego zaplecza na rzecz nieco nowocześniejszych wnętrz. Poszukując odpowiedniej przestrzeni produkcja na pewno brała pod uwagę metraż i liczbę pomieszczeń. W domu wielkiego brata zamieszka bowiem 15 uczestników. Do tego powinno się tam pojawić specjalne pomieszczenie, tzw. „pokój zwierzeń”.

Zobacz także

logo Tu się dzieje