18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

w korcu maku

Figurska murem za Klepacką. Pierwsze homofobki RP walczą z tolerancją

01.06.2019  11:26
Dominika Chorosińska wspiera Zofię Klepacką w jej homofobii
Dominika Chorosińska wspiera Zofię Klepacką w jej homofobii Fot: Facebook/Dominika Chorosińska/Facebook/Zofia Klepacka

Dominika Chorosińska-Figurska nagrała apel, w którym prosi o wsparcie i sama wspiera Zofię Klepacką. Panie bojące się homoseksualizmu i edukacji seksualnej zawiążą sojusz?

Kobiety prawicy muszą trzymać się razem, zwłaszcza, jeśli poglądy, które głoszą, nijak mają się do ogólnie przyjętej, naukowej wiedzy i nie mają zbyt wspólnego z tolerancją i logicznym myśleniem.

Po tym, jak między Zofią Klepacką i Kingą Rusin wywiązał się konflikt, w Polsce zaczęła się mała wojenka. Zwolennicy równości dla każdego i rzetelnej edukacji - także w sferach seksu i seksualności człowieka - stają murem z dziennikarką TVN. Osoby przerażone jakąkolwiek innością i nawołujące, by inność tę zwalczać - za windsurferką.

Figurska apeluje o wsparcie dla Klepackiej

Do grupy numer dwa dołączyła właśnie niedoszła europosłanka PiS Dominika Chorosińska-Figurska. Pani już wcześniej wsławiła się tym, że "wierność jest sexy", ale niekoniecznie w jej własnej sypialni. Mówiła też, że fakt, iż zdradzała męża, pomógł jej zrozumieć, jak bardzo go kocha. Do Parlamentu Europejskiego startowała z hasłem "rodzina jest najważniejsza", a w Polsce otwarcie mówiła, że edukacja seksualna to "seksualizacja". Teraz mówi, że homoseksualizm to "homolobby", a każdy, komu nie podoba się homofobia Klepackiej, to członek skrajnego ruchu LGBT

Chciałam wyrazić swoją solidarność i wsparcie dla mistrzyni świata, wspanialej kobiety, cudownej mamy - Zofii Klepackiej. Sprzeciwia się ona deprawacji dzieci, a także występuje przeciwko działaniom skrajnych grup LGBT i płaci za to wysoką cenę. Zosiu, całym sercem z tobą! - mówi Chorosińska na nagraniu.

Wsparcie to zapewne przyda się pani Zofii w tak trudnych, nowych dla niej czasach krytyki jej niewiedzy i fobii. Może teraz panie pójdą ramię w ramię i Klepacka zrobi to, co sugeruje się coraz głośniej - też spróbuje swych sił w polityce, w PiS, ramię w ramię z nową koleżanką.

logo Tu się dzieje