Nic jej nie zatrzyma

Dominika Gwit udaje łabędzia. Skacze po parku jak szalona

15.07.2019  14:42
Dominika Gwit udaje łabędzia. Skacze po parku jak szalona
Dominika Gwit udaje łabędzia. Skacze po parku jak szalona Fot: Instagram/@dominikagwit

Dominika Gwit uparcie pokazuje internautom, że nie ma żadnych kompleksów i hejt jej nie rusza. Teraz wybrała się do parku, w którym skakała jak małe dziecko. 

Dominice Gwit ludzie zarzucają, że jest fałszywa przez to, że kiedy była wieeele kilogramów szczuplejsza twierdziła, że jest szczęśliwa i teraz dalej twierdzi, że jest... szczęśliwa. 

Mimo zarzutów i krytyki - Dominika na swoim Instagramie ciągle pokazuje, że nie ma żadnych problemów z samoakceptacją i naprawdę kocha siebie taką, jaką jest. Żeby podkreślić bezkrytyczne podejście do swojego ciała, często robi rzeczy, z którymi nawet bardzo szczupli ludzie mieliby problem.

Dominika Gwit skacze jak dzika po parku

Przykład? Szpagaty, tańce i skoki w stylu powiewnej baletnicy. Relację z ostatniej z tych rzeczy opublikowała na swoim profilu niedawno. Dominika Gwit odwiedziła Dąbrowę Górniczą i wybrała się do Parku Zielona.

Najwyraźniej dobry humor i miłość do siebie przepełniały ją do tego stopnia, że postanowiła pokazać to całemu światu. 

Oczywiście pod filmem szybko pojawiły się komentarze. Widać, że hejterzy już nieco zmęczyli się atakowaniem kogoś, kto wyraźnie na te ataki nie odpowiada, ponieważ można znaleźć tam właściwie same pozytywne słowa.

Moja niedziela po obejrzeniu tych filmików jest zdecydowanie radośniejsza. Jest Pani Mega pozytywną osobą, która potrafi zarazić swoim optymizmem. Gdyby było więcej takich ludzi jak Pani, świat byłby lepszym miejscem - pisała jedna z zachwyconych komentujących.

Dominika mistrz - pisze ktoś inny.

Dominisia, Ty jesteś szalona Lady. Więcej takich osób na świecie poproszę - podsumował internauta.

Wam też podoba się taniec Dominiki?

Przeczytaj więcej
Komentarze