18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulacje!

Dominika Gwit URODZIŁA! Jakie imię, płeć, stan zdrowia dziecka?

19.01.2023  15:56
Dominika Gwit urodziła
Dominika Gwit urodziła Fot: Instagram dominikagwit

Aktorka Dominika Gwit ogłosiła światu, że urodziła dziecko. W sierpniu informowała o tym, że spodziewa się dziecka z mężem Wojciechem Dunaszewskim.

Od lat z zapartym tchem śledzimy jej życie zawodowe i osobiste. Dominika Gwit zadomowiła się w umysłach Polaków po pamiętnej roli w hitowym filmie „Galerianki”. Aktorka bryluje przede wszystkim na deskach teatru, od którego z powodu ciąży musiała zrobić sobie przerwę.

Aktorka w 2018 roku ogłosiła, że wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim, montażystą telewizyjnym, a kilka lat później, w sierpniu 2022 roku oznajmiła Polsce, że jest w ciąży. Pokazała wówczas zdjęcie USG i stwierdziła, że spełniła marzenie.

Gwit podzieliła się także przykrymi wieściami – przed zajściem w ciążę musiała rozpocząć leczenie swojego zespołu metabolicznego.

Z zespołem metabolicznym urodziłam się i z nim umrę. To zespół wielu autoimmunologicznych chorób, które niszczą organizm. Na szczęście mam fantastycznych lekarzy, leczę się i moje wyniki badań są bardzo dobre

- ujawniła Dominika Gwit w rozmowie z „Vivą!”.

Dominika Gwit urodziła dziecko

Dziecko aktorki w końcu przyszło na świat. Dziś Dominika Gwit poinformowała, że pociecha urodziła się 18 stycznia. Dominika napisała pod zdjęciem na Instagramie „10/10”, co interpretujemy w ten sposób, że dziecko dostało 10 punktów w skali Apgar. To znaczy, że jest w dobrym zdrowiu.

Dziecko Dominiki Gwit jest płci męskiej, lecz aktorka zastrzegała już wcześniej, że nie poda jego imienia oraz nie pokaże jego twarzy w trosce o prywatność. Imię zostało wybrane już na długo przed tym, jak aktorka zaszła w ciążę.

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy

- napisała Gwit.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także