18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda w rozkroku

Dominika Gwit zrobiła szpagat. Przeżyła

Wojciech Kozicki
03.06.2019  12:37
Dominika Gwit w formie - ten szpagat robi wrażenie
Dominika Gwit w formie - ten szpagat robi wrażenie Fot: East News/Artur Zawadzki/REPORTER

Dominika Gwit kontra grawitacja. Celebrytka postanowiła po raz kolejny pokazać, że jest zwinna i gibka niczym Ewa Chodakowska i wygrała ten nierówny pojedynek. Zaprezentowała w mediach społecznościowych wideo jak się robi szpagat.

Dominika Gwit nie wstydzi się swojej nadwagi i czuje się szczęśliwa z „nadbagażem”. Pokazała już kiedyś swoje zdjęcia w bikini i harcowała na parkiecie w "Tańcu z gwiazdami". Teraz znów pora na wygibasy, tym razem z okazji zdobycia 100 tys. obserwatorów na Instagramie. To nagranie wstrząsnęło internetem.

Dziękuję za wspólne radości, uśmiechy, szczęścia, wzruszenia, smutki i pocieszenia. Cieszę się, że ze mną jesteście, dajecie mi dużo energii ♥️♥️ Na tę okrągłą liczbę życzę nam wszystkim ciepła w życiu i radości. Takiej prawdziwej , nie wymuskanej na pokaz i poklask. Prawdy w życiu. Bez zawiści. Z Miłością. Wasza Domi. Ps. UŚMIECHAJCIE SIĘ DUŻO WTEDY ŁATWIEJ IŚĆ PRZEZ ŻYCIE !!!! – napisała Gwit w poście pod wideo.

Dominika Gwit w formie

Gwit ma do siebie ogromny dystans i wykonała karkołomną akrobację. Sądząc po minie podczas "lądowania", nie było jej jednak do śmiechu. Ciekawi jesteśmy relacji sąsiadków, którzy mieszkają piętro niżej…

Dominika Gwit robi szpagat:

Gwit i seksowny taniec:

logo Tu się dzieje