18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie był gotowy?!

Dominika przerwała milczenie! Wiemy już, dlaczego zerwała z Hakielem

07.08.2023  15:12
Dominika przerywa milczenie
Dominika przerywa milczenie Fot: Instagram marcinhakiel

Marcin Hakiel zakończył swój głośny związek z niejaką Dominiką, tajemniczą blondynką, która niezmiennie ukrywa swoją tożsamość. Teraz jednak kobieta udzieliła wywiadu, aby ukrócić plotki dotyczące zerwania z najprzystojniejszym Polakiem.

Marcin Hakiel złapał Pana Boga za nogi aż dwukrotnie. Najpierw cała Polska zazdrościła mu związku z Szanowną Panią Katarzyną Cichopek, a później jego serce skradła przepiękna Dominika. Choć nigdy nie ujawniła ona swojej prawdziwej tożsamości, nasze serce biło mocniej, gdy Marcin Hakiel pokazywał choć tył jej głowy lub figlarną stópkę. Teraz jednak najsławniejszy polski tancerz został prawdopodobnie sam. Bowiem jego związek z Dominiką dobiegł końca. Dlaczego?

Dominika udzieliła wypowiedzi portalowi shownews.pl, w którym wyjaśniła, jak wyglądała cała sytuacja z jej perspektywy. Równolegle jeden z tabloidów dotarł do osoby z kręgu Marcina Hakiela, która przedstawiła szokujące informacje.

Dominika zerwała z Marcinem Hakielem? Szokujące ustalenia

„Fakt” dotarł do osoby z kręgu znajomych legendarnego Marcina Hakiela. Sekretny informator ujawnił szokujące informacje.

Marcin mówi, że jest gotowy na nowy związek, ale prawda jest taka, że on nie jest jeszcze w stanie zbudować poważnej relacji i się zdeklarować. Traktował to bardziej jak przyjaźń. Dominika jest starsza od niego, ma małą córkę, mieszka poza Warszawą, oczekiwała, że Marcin podejmie jakieś kroki, by mogła przeprowadzić się do stolicy. Gdy się ma tak małe dziecko, nie można żyć w wiecznych rozjazdach. On niestety nie wychodził z inicjatywą - czytamy w „Fakcie”.

Oliwy do ognia dolała sama Dominika. W rozmowie z Show News wyznała całą prawdę.

„Przez ostatni rok zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by chronić prywatność. Jestem wdzięczna dziennikarzom za uszanowanie mojego stanowiska i staram się rozumieć ich pracę. W związku z tym postanowiłam uciąć wszelkie spekulacje i wyjątkowo zabrać głos. Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu”, mówiła Dominika dla Show News.

Wspomniała także o Kasi Cichopek. Wyjaśniła, że prawdopodobnie jej dziecko będzie utrzymywało kontakt z pociechami Hakiela i Cichopek, głównie z córką Helenką. „Nasze córki nadal się przyjaźnią i dzięki uprzejmości mamy Helenki, planują kolejna spotkania. Mama Helenki zaufała mi w najtrudniejszym momencie swojego życia i pozwoliła opiekować się swoimi dziećmi”, mówiła.

Wcześniej informowano także, że na decyzji Dominiki zaważyć mogło to, że Marcin Hakiel nie wyszedł z inicjatywą i nie zaproponował kobiecie przeprowadzki do Warszawy.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje