18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dominika Tajner nie chce zostawić dzieci Wiśniewskiego

01.04.2019  16:51
Dominika Tajner-Wiśniewska nie chce zostawić dzieci Michała
Dominika Tajner-Wiśniewska nie chce zostawić dzieci Michała Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Mimo że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli rozwód, dzieci piosenkarza wydają się być dla Domini Ważne. Stwierdziła bowiem, że w dalszym ciągu chce mieć z nimi kontakt. Zaprosiła je nawet do siebie w góry.

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner – Wiśniewskiej odbił się szerokim echem w polskim showbiznesie. Zwłaszcza, że w przypadku lidera Ich Troje to już czwarte małżeństwo zakończone w ten sposób. Mimo to, Dominika zarzeka się, że dzieci Michała są jej bardzo bliskie.

Dominika nie chce zostawiać dzieci

To sytuacja dość ciekawa, zwłaszcza, że dzieci Michała są owocem jego poprzednich związków. To zdaje się nie przeszkadzać Dominice, która rzekomo bardzo się z nimi zżyła. Jak informuje „Fakt”, kobieta chętnie zaprosi je nawet do swojego domku w górach.

Była już żona Michała jeszcze przed rozwodem mówiła, że ma świetny kontakt z jego dziećmi. Chwaliła się nawet tym, że jej patchworkowa rodzina jest cudowna.

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski jest ojcem czwórki dzieci. Najstarsze z nich, Xavier, ma 17 lat. Rok po nim Michałowi Wiśniewskiemu i jego ówczesnej żonie Marcie Wiśniewskiej urodziła się również córka Fabienne. Kilka lat po nich na świecie pojawiły się jeszcze Etiennette (13 lat) i Vivienne (11 lat). Obie dziewczynki są owocem małżeństwa z Anną Świątczak.

Przeczytaj więcej
Komentarze