To definitywny koniec miłości

Dominika Tajner usuwa tatuaż z imieniem męża

13.04.2019  17:13
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski Fot: VIPHOTO/East News

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej wydaje się być tylko formalnością. Gwiazda właśnie pochwaliła się usunięciem tatuażu z imieniem lidera Ich Troje.

Do tej pory informacje dotyczące rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner- Wiśniewskiej były raczej szczątkowe. Zarówno lider "Ich Troje" jak i jego żona byli oszczędni w komentowaniu swojego związku. Ale wystarczyło jedno zdjęcie, by sprawa stała się jasna. To koniec wielkiej miłości.

Rozwód Wiśniewskiego i Tajner

Wokół rozwodu pary pojawiło się sporo plotek i teorii. Jedną z nich jest to, że muzyk był bardzo zazdrosny o rozwijającą się dynamicznie karierę Dominiki, podczas gdy jego raczej stanęła w miejscu. To miało tak bardzo spędzać sen z powiek Michała, że w końcu zdecydował się wystąpić o rozwód. Inna teoria głosi, że Wiśniewski wdał się w romans z młodą wokalistką swojego zespołu. Ale tutaj pojawił się komentarz samego Michała. Opublikował on bowiem zdjęcie swojego syna z jego „rzekomą” kochanką, co miało pokazać, że żadnego romansu nie było.

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż z imieniem "Michał".
Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż z imieniem "Michał". Fot: Instagram/screen

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż „Michał”

Teraz dość wymownym gestem do sprawy odniosła się Dominika Tajner-Wiśniewska. Celebrytka odwiedziła bowiem klinikę, która specjalizuje się w usuwaniu niefortunnych tatuaży. A z pewnością takim można nazwać ten, który zrobiła sobie na przedramieniu. Tatuaż to bowiem imię „Michał”, co w raczej bezpośredni sposób nawiązuje do jej eks-ukochanego.

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż z imieniem "Michał".
Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż z imieniem "Michał". Fot: Instagram/screen

Usunięcie tatuażu w tym przypadku może być dość symbolicznym gestem. Wygląda na to, że rozwód to już tylko formalność, a wielka miłość wygasła. Po tatuażu już prawie nie ma śladu. Jeszcze jedna wizyta Dominiki w klinice, i „Michał” na zawsze zniknie.

Czytaj także