18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Drastyczne kroki

Dominika Tajner-Wiśniewska zdecydowała. Teraz wszystko się zmieni

13.08.2019  15:45
Dominika Tajner-Wiśniewska zdecydowała. Teraz wszystko się zmieni
Dominika Tajner-Wiśniewska zdecydowała. Teraz wszystko się zmieni Fot: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

Dominika Tajner-Wiśniewska jest w trakcie rozwodu ze swoim mężem - Michałem Wiśniewskim. Kobieta podjęła drastyczne kroki. 

Bardzo często wchodząc w związek małżeński - kobiety decydują się na przyjęcie nazwiska męża. Niemniej popularne jest tworzenie nazwisk dwuczłonowych ze swojego panieńskiego i z nazwiska świeżo poślubionego małżonka. 

Tajner-Wiśniewska nie chce nazwiska

Dominika Tajner-Wiśniewska najwyraźniej uznała, że chce o liderze Ich Troje zapomnieć zupełnie. Nie tylko poddała się bolesnemu zabiegowi usuwania tatuażu z jego imieniem z przedramienia, ale teraz planuje również wrócić do swojego panieńskiego nazwiska. Widać zrobienie felernego tatuażu wiele jej nauczyło.

Już jest dużo bledszy, wiem, że Michał już przykrył moje imię innym malunkiem, ja zrobię podobnie i już nigdy nie będę się tatuować dla partnera - zapewniała jakiś czas temu.

Jest to o tyle zaskakująca decyzja, że jak wiadomo, każdy człowiek zżywa się nieco z imieniem i nazwiskiem, których używa na co dzień. Dominika wyraźniej czuje, że będzie jej lepiej z tą drastyczną zmianą niż z nazwiskiem byłego ukochanego, które teraz kojarzy jej się niemalże z kulą u nogi.

Nie zatrzymam nazwiska Wiśniewska, powiedziałam o tym Michałowi. Stwierdził, że byłoby mu miło gdybym jednak je zostawiła. Zdecydowałam, że tego nie chcę, moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy - opowiadała Faktowi Tajner. 

Na pewno z takiego obrotu sprawy cieszy Apoloniusz Tajner, ojciec Dominiki, który nie był zięciowi specjalnie przychylny od samego początku.

Czytaj także