18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koniec wielkiej miłości

Tajner w końcu wyznała prawdę. Zdradza, czemu rozwodzi się z Wiśniewskim

24.06.2019  17:41
Tajner zdradza, czemu rozwodzi sie z Wiśniewskim
Tajner zdradza, czemu rozwodzi sie z Wiśniewskim Fot: TRICOLORS/East News

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą się - to już pewne. Po tygodniach spekulacji i oskarżeń o romanse, żona Wiśni w końcu zdradziła, czemu się rozstają.

Dominika Tajner miała romans z partnerem z "Tańca z gwiazdami"? A może to Michał Wiśniewski znudził się kolejną żoną i postanowił poszukać sobie kochanki? Po tygodniach dociekań wiadomo w końcu, czemu szczęśliwe do niedawna małżeństwo gwiazdy Ich Troje i ich menadżerki się sypie.

Dominika zdradza przyczynę rozwodu

Tajner udzieliła szczerego wywiadu pismu "Flesz". W nim wyjawiła, co wydarzyło się między nią i Wiśnią, i dlaczego ich małżeństwo nagle, z hukiem się kończy.

Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwo od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo - powiedziała.

Wygląda więc na to, że związek Wiśni i Dominiki zwyczajnie się wypalił. Miłość wygasła, a Tajner już - choć rozwodu jeszcze nie dostała - czuje się singielką.

Definitywnie zakończyłam nasze małżeństwo. Formalnie wciąż jesteśmy w trakcie rozwodu. Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić czas na kłótnie - wyznała. - Jeśli chodzi o Michała, ta historia już dobiegła końca - dodała.

Prawie-była-żona Wiśniewskiego zdradziła, przy okazji, że że czuje się lekko zagubiona, ale silna. Twierdzi też, że choć jeszcze bez rozwodu, już jest gotowa na nową miłość i związek.  

logo Tu się dzieje