18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorąco!

Dorota Gardias całkiem nago! „Nigdy nie miałam tak odważnego zdjęcia”

23.03.2023  12:27
Dorota Gardias nago
Dorota Gardias nago Fot: Mateusz Jagielski/East News, Instagram dorotagardias

Dorota Gardias poszła na całość. Popularna specjalistka z zakresu meteorologii pokazała swoje nagie ciało w ramach sesji zdjęciowej. Kobiety mdleją, a mężczyźni w szoku wstają z krzeseł. Psy wyją do księżyca. Jest to doprawdy niesłychane zdjęcie.

Gwiazda TVN, pogodynka z naszych marzeń i najpiękniejsza kobieta w województwie mazowieckim. O kim mowa? Chodzi oczywiście o boską Dorotę Gardias. Wszyscy znamy ją jak własną kieszeń, ale teraz poznaliśmy ją w całości.

Sławna pogodynka zdecydowała się pokazać swoje nagie ciało w ramach kontrowersyjnej sesji zdjęciowej. Wcieliła się w niej w babilońską boginię Nintu. To pramatka bogów i jedna z najstarszych osób boskich w historii ludzkości, więc idealnie uosabia to, czym dla Polski i Polaków jest postać Doroty Gardias.

Dorota Gardias nago. Zdjęcia na Instagramie

Dorota nie ukrywała przed swoimi fanami, że ciężko jej było przełamać się przed obiektywem kamery. Napisała o tym pod nagraniem na Instagramie.

Nigdy wcześniej nie miałam tak odważnego zdjęcia. I mimo faktu, że stresowałam się niesłychanie, byłam obwieszona niezliczonymi łańcuszkami a na głowie dźwigałam gigantyczny wieniec to muszę przyznać, ze czułam się wspaniale

- wyznała.

Ta wystawa to hołd oddany kobiecie. To przypomnienie, że kiedyś pierwiastek kobiecy był pierwiastkiem boskim. Na tym pysznym zdjęciu z ekscytacją wcieliłam się w babilońska boginię Nintu - pramatkę wszystkich bogów, prawdopodobnie jedną z najstarszych czczonych przez ludzkość bogiń w historii świata

-dodaje Gardias.

Fani oszaleli z zachwytu, a sekcja komentarzy zaroiła się od komplementów. „Co za figura”, „Co za ciało!”, piszą wielbiciele figur i ciał, a także Doroty Gardias. Nie da się ukryć, że jej fotografia jest absolutnie nieziemska! Możecie ją zobaczyć poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także