18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Jest złym człowiekiem”

Dorota Szelągowska szczerze o ojczymie pedofilu. „Pracuje w TVP”

28.03.2023  20:31
Dorota Szelągowska opowiada o ojczymie pedofilu
Dorota Szelągowska opowiada o ojczymie pedofilu Fot: Instagram

W najnowszym wywiadzie Dorota Szelągowska opowiedziała o swoim ojczymie, który okazał się pedofilem i przemocowcem. „Z tego co wiem, pracuje w TVP”, zdradziła. Nie chciała jednak ujawnić jego personaliów.

Dorota Szelągowska jest popularną prezenterką telewizyjną znaną m.in. z programów „Totalne remonty Szelągowskiej” czy „Dorota was urządzi”. Jest też córką sławnej pisarki Katarzyny Grocholi. Teraz, w ostatnim wywiadzie, zdecydowała się ujawnić prawdę o swoim trudnym dzieciństwie. Opowiedziała m.in. o swoim ojczymie, który zrobił z jej życia piekło. Dorota Szelągowska ujawniła, że jej ojczym jest pedofilem, a obecnie może pracować w TVP. Te słowa padły w podcaście „WojewódzkiKędzierski”.

Nie lubię w swoim życiu trzech osób, mam do nich pretensje, i on jest jedną z tych trzech osób. Gdybym go zobaczyła na ulicy, nie wiem, jakbym się zachowała

- powiedziała Szelągowska.

Straszne dzieciństwo Doroty Szelągowskiej. Ojczym pedofil pracuje w TVP?

W podcaście Szelągowska opowiedziała o tym, jaki los jej i Katarzynie Grocholi zgotował przemocowy ojczym.

Nie chciałam go zabić, tylko skrzywdzić. Gdy masz taką sytuację, że ojczym tłucze ci matkę, zamyka drzwi, a ty musisz dzwonić po policję, w pewnym momencie jest ci już wszystko jedno

- powiedziała w programie „WojewódzkiKędzierski”.

Celebrytka nie chciała zdradzić danych ojczyma, lecz została zapytana przez prowadzącego, czy wie, co się teraz z nim dzieje.

Mój ojczym najprawdopodobniej mnie nie skrzywdził. Z tego, co wiem, pracuje w TVP, ale nie wiem dokładnie, nie mam wielu wspomnień z tego czasu. Moja mama, jak powiedziałam o tym głośno, stwierdziła: "Dorota, przecież on nas pozwie". Odpowiedziałam jej: "Mamo, po pierwsze nie nas, a mnie, a po drugie, zapraszam". Jest złym człowiekiem

- mówiła Szelągowska.

Plotek przypomina, że Szelągowska już w 2016 roku ujawniła, że jej ojczym był pedofilem, który znęcał się nad nią i jej matką. Wyznała swoje przeżycia w programie Magdy Mołek „W roli głównej”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także