18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda „Rancza”

Dowbor zwolniona z „Nasz nowy dom”. Wiadomo już, kto ją zastąpi!

11.05.2023  20:27
Wiadomo, kto zastąpi Katarzynę Dowbor
Wiadomo, kto zastąpi Katarzynę Dowbor Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Kilka dni temu poinformowano, że legendarna Katarzyna Dowbor nie będzie już prowadzić programu „Nasz nowy dom”. Ta decyzja spotkała się z wielkim niezadowoleniem publiczności i pojawiły się spekulacje dotyczące nowej gospodyni programu. Teraz wiemy już, kto zajmie miejsce Dowbor.

Edward Miszczak przeszedł do Polsatu i został w tej telewizji dyrektorem programowym. Od tego czasu widzowie obserwują daleko idące zmiany. Jedną z najbardziej znamiennym jest pożegnanie się z „Twoja twarz brzmi znajomo” Katarzyny Skrzyneckiej oraz Michała Wiśniewskiego. Następnie przeniesiono popularne „Love Island” z Polsatu na TV4, co na szczęście dla analityków Polsatu nie wpłynęło negatywnie na oglądalność.

Natomiast najnowsza decyzja dyrektora programowego wzbudziła bojowe nastroje nawet w najtwardszych i najzimniejszych sercach – z „Nasz nowy dom” pożegnać musiała się legendarna Katarzyna Dowbor. O decyzji poinformowano kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wiadomo, kto zastąpi Katarzynę Dowbor. To gwiazda serialu „Ranczo”

Kilka godzin temu podano nazwisko nowej prowadzącej „Nasz nowy dom”. Między innymi na Facebooku programu pojawił się komunikat, że nową gospodynią będzie znana z „Rancza” Elżbieta Romanowska. Aktorka pojawiła się w „Pierwszej miłości”, „Świecie według Kiepskich” czy w „Tańcu z gwiazdami” (jako gwiazda).

Ela Romanowska nową prowadzącą programu Nasz Nowy Dom! Już w poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu, który będzie można zobaczyć jesienią na antenie Polsatu. Nie możemy się doczekać!

- napisano.

No i ładnie. Szkoda pani Dowbor, ale my się nie zrażamy i damy pani Romanowskiej szansę na wejście w tak duże buty. Powodzenia!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje