18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Drag queen w przebraniu Elsy z „Krainy lodu” wyciągnęła radiowóz ze śnieżnej zaspy

Redakcja
14.03.2018  17:43
drag queen w przebraniu Elsy
drag queen w przebraniu Elsy Fot: Twitter.com/Christopher Haynes

Internauci przecierają oczy ze zdumienia i nie kryją podziwu.

Trudno o bardziej wymowny zbieg okoliczności. Christopher Haynes uwiecznił dość oryginalną scenę, do której doszło na ulicach Bostonu przed barem „The Gallows”. Wideo zamieszczone na Facebooku przedstawia mężczyznę w stroju Elsy - głównej postaci z animacji Disneya o tytule „Kraina lodu” - który dzielnie stawia czoła wyzwaniu, jakim jest wyciągnięcie policyjnego radiowozu ze śnieżnej pułapki.

Jak podaje huffingtonpost.com, nagranie błyskawicznie stało się wiralem, zyskując w zaledwie 15 godzin prawie 3 mln wyświetleń, 70 tys. udostępnień i 25 tys. polubień.

Drag queen w przebraniu Elsy w pojedynkę pomogła wyjechać policyjnej furgonetce w czasie zamieci śnieżnej w połowie marca. Jeżeli to zdanie nie streszcza ducha Bostonu, to się poddaję - napisała na Twitterze użytkowniczka Sarah McGonagall. (twitter.com/sarahmcgbeauty)

PRZECZYTAJ TAKŻE: Komisja Etyki znalazła wulgaryzm w spocie "Krainy Lodu". "Zagraża rozwojowi dziecka"

Internauci podjęli śledztwo na własną rękę, by móc oddać honory bezinteresownemu bohaterowi. Dzięki temu w centrum uwagi znalazł się Jason Triplett, 37-letni adwokat, pijący ze znajomymi w bostońskim barze podczas wtorkowego wieczoru 13 marca.

Lokalny dziennik „Boston Globe” poinformował, że mężczyzna kupił strój ostatniej zimy i założył ostatnio, aby po prostu zabawić swoich przyjaciół. Gdy przez okno zauważył funkcjonariuszy w opresji, spontanicznie postanowił im pomóc.

Mimo zdobycia w tak krótkim czasie całkiem sporego rozgłosu, bohater wideo jest zdania, że to „chwilowe”.

Wszyscy zapomną o tym do południa. Ale jeżeli mam te swoje 15 minut, chciałbym wykorzystać okazję i poprosić o spotkanie z Adamem Ripponem (amerykańskim łyżwiarzem figurowym - przyp.red.) - powiedział Triplett magazynowi „People”.

Nie ulega wątpliwości, że ten facet „ma tę moc”. Może od lat coś w objęcia lodu go pcha?

ZOBACZ TEŻ: Niezwykła hodowla za plakatem z "Krainy lodu". Policjanci oniemieli

Zagłosuj

Kto jeszcze powinien pomóc Elsie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze