Łzy i kłótnie

Drama w Big Brotherze. Glonojady, ameby i problem z mejkapem

27.03.2019  21:14
Drama w Big Brother
Drama w Big Brother Fot: tvn/printscreen

To nie był dobry dzień dla kobiet w Big Brother. Dziewczynom dostało się niemal za wszystko - od makijażu, przez jedzenie, po dwie lewe ręce.

Konflikty w domu Big Brother się nie kończą, zamiast tego wybuchają kolejne dramy. Zaczęło się niewinnie - od makijażu. Magda tak przejęła się tym, że za dużo czasu spędza (tak! ona sama!) przed lustrem, że wybuchła płaczem.

Wielkiemu Bratu skarżyła się, że wcale nie chce zbyt długo spać, malować się godzinami i spóźniać na wszystko, także domowe obowiązki. Ona po prostu ma taki styl bycia i czuje "pressure" (a właściwie "preszyr") ze strony innych uczestników.

Drama w Big Brother

Glonojady i ameby

Później było tylko gorzej. Choć panowie (w ramach zadania) zafundowali paniom masaże, sielankowa atmosfera szybko prysła. Okazało się, że w domu jest brudno, panie nie poczuwają się do obowiązków, a w dodatku z lodówki ginie jedzenie.

Maciek, Igor i Radek postanowili wyżalić się w pokoju zwierzeń. Wielkiemu Bratu zarzucili, że wszystkie dziewczyny, które wybrał, są "wybrakowane". Jedynie Klaudię i Karolinę są w stanie w swej krytyce oszczędzić.

Co nie spodobało się chłopakom? "Jedna za dużo je, druga maluje się godzinami, trzecia co chwilę się kąpie". Panie nie będą szczególnie szczęśliwe gdy dowiedzą się, że zostały nazwane amebami i glonojadami.

Drama w Big Brother
Panowie zafundowali paniom masaż
Drama w Big Brother
Przeczytaj więcej
Komentarze