Przeżyła horror

Dramat Dominiki Figurskiej. Jej syn stracił wzrok

19.06.2019  08:07
Dramat Dominiki Figurskiej. Jej syn stracił wzrok
Dramat Dominiki Figurskiej. Jej syn stracił wzrok Fot: Piotr Molecki/East News

Oto jeden z najbardziej koszmarnych momentów w życiu gwiazdy aspirującej do polityki. Aktorka wciąż mówi o tym wydarzeniu z drżeniem w głosie. 

Dominika Figurska-Chorosińska znana jest z kilku rzeczy. Po pierwsze to aktorka, po drugie aspiruje do polityki, po trzecie wyznaje wartości katolickie, po czwarte zdradzała męża (i wróciła do niego) oraz po piąte - jest matką 5 dzieci.

To właśnie jedna z jej pociech przysporzyła Figurskiej ogromnych zmartwień. To, co przytrafiło się jej synkowi do dziś spędza aktorce sen z powiek. Wspomina to wydarzenie z drżeniem i ciarkami na całym ciele. 

Dominika Figurska przeżyła chwile grozy

To był zwykły dzień. Dominika przygotowywała obiad dla swojej gromadki, kiedy przybiegł do niej zapłakany, 7-letni syn Piotruś. 

Mamo, nic nie widzę! - krzyczał przerażony maluch.

Na szczęście Dominika nie straciła zimnej krwi i zareagowała najlepiej, jak mogła.

Natychmiast zabrałam synka do samochodu i popędziliśmy do warszawskiego szpitala dziecięcego przy ul. Kopernika. (...) Okazało się, że wywołało ją bezobjawowe zapalenie płuc! Bałam się, że już nigdy nie będzie widział, ale lekarze zrobili wszystko, co w ich mocy, i pod koniec dnia stan mojego synka zaczął się poprawiać - opowiadała Figurska w "Na żywo".

Siedziała przy łóżku malca i nie opuszczała go na krok. Pomagały jej również córki - Matylda i Nastazja.

Na szczęście ze wzrokiem chłopca wszystko wróciło do normy. Niemniej, historia faktycznie jest przerażająca. 

Przeczytaj więcej
Komentarze