18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Walczą o jej życie"

Dramat Kubackiego. Żona w szpitalu w stanie ciężkim

Wojciech Kozicki
20.03.2023  17:04
Dramat Kubackiego. Żona w szpitalu w stanie ciężkim
Dramat Kubackiego. Żona w szpitalu w stanie ciężkim Fot: WOJCIECH MATUSIK/Polska Press/East News

Skoczek narciarski Dawid Kubacki przekazał dramatyczną wiadomość. Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala i jest w stanie ciężkim.

W niedzielę Dawid Kubacki zrezygnował ze startu w ostatnim konkursie w Vikersund w cyklu Raw Air z powodów osobistych. W poniedziałek wicelider Pucharu Świata i brązowy medalista mistrzostw świata w Planicy ujawnił, że powodem rezygnacji ze startu są problemy zdrowotne żony. Ukochana Kubackiego Marta trafiła do szpitala.

Żona Dawida Kubackiego w szpitalu. Nowe informacje

33-letni polski skoczek przekazał, że jego żona jest w stanie ciężkim i walczy o życie. Powodem hospitalizacji okazały się problemy kardiologiczne.

Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – przekazał Dawid Kubacki na Instagramie.

Z całego świata płyną słowa otuchy i wyrazy wsparcia dla rodziny Kubackich. Oficjalny profil Turnieju Czterech Skoczni życzy Kubackim „dużo sił i zdrowia”.

Polski Związek Narciarski poinformował, że Dawid Kubacki nie wystąpi już w tym sezonie w konkursach Pucharu Świata. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także