18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Operacja, ciężki stan"

Dramat Ogórek. Były mąż walczy o życie w szpitalu

Wojciech Kozicki
28.03.2023  12:00
Dramat Ogórek. Były mąż walczy o życie w szpitalu

Magdalena Ogórek i dramat w życiu prywatnym. Jej były mąż trafił do szpitala i przeszedł skomplikowaną operację. Były partner gwiazdy TVP walczy o życie.

Magdalena Ogórek przeżywa trudne chwile. Jej były mąż, poseł SLD, trafił do szpitala i walczy o życie. Ujawniono, że przeszedł długą i skomplikowaną operację. Informator „Super Expressu” zdradził, że mężczyzna jest w stanie ciężkim.

Jego stan jest ciężki. Piotr dopiero w poniedziałek odzyskał przytomność, ale ma problemy z oddychaniem, bo płyn zbiera mu się w płucach – ujawnia Super Express.

Były mąż Magdaleny Ogórek w szpitalu. Rozwód i problemy z prawem

Jak podaje Radio ZET, były mąż Magdaleny Ogórekw 2020 roku został zatrzymany przez policję i postawiono mu pięć zarzutów dotyczących m.in. oszustw finansowych”. Rozwód z Ogórek nie przebiegał lekko, bo mężczyzna miał miesiącami nie odbierać korespondencji sądowej. Sama Magdalena Ogórek podkreślała, że z byłym mężem łączy ją wyłącznie obowiązek opieki nad córką. Podczas rozprawy rozwodowej żadne ze stron nie orzekała o winie.

Podobno były partner Magdaleny Ogórek miał zmagać się z poważnymi problemami zdrowotnymi od czasu aresztowania. Chodzi o nadciśnienie i problemy z krążeniem.

Niezależnie od poglądów i wypowiedzi, życzymy zdrowia!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Źródło: Super Express, Radio ZET

Czytaj także