Cierpienia młodej influencerki

Dramat Wieniawy na Openerze! "Umrę na tym zimnie"

05.07.2019  15:35
Dramat Wieniawy na Openerze! "Umrę na tym zimnie"
Dramat Wieniawy na Openerze! "Umrę na tym zimnie" Fot: TRICOLORS/East News

Jak się nie sprawdzi pogody przed wyjazdem na festiwal, to się potem cierpi. Doskonale wie o tym Julia Wieniawa, której na Openerze przytrafił się dramat.

Julia Wieniawa padła ofiarą niezbyt łaskawej aury. Influencerka najwyraźniej nie sprawdziła pogody przed wyjazdem na Openera i przez to musiała cierpieć. Całe jej wielkie przygotowania spaliły na panewce.

Julia Wieniawa i jej festiwalowy dramat

Super, że przyszykowałam stylizacje na 30 stopni u umrę na tym zimnie. Coś czuję, że skończy się na dresach i kaloszach - skarżyła się na swoim InstaStory. 

Faktyczne, zwiewna sukienka nie była szczególnie trafiona, biorąc pod uwagę, że nagle z upałów pogoda zmieniła się w coś podobnego do wczesnej wiosny. Jak wiadomo, dla influencerek kwestia tego, w czym wystąpią jest najważniejsza. Julia zakładając zwykł dres najpewniej sama by sobie strzeliła w stopę.

Ostatecznie jakoś sobie poradziła. Na festiwalu wystąpiła w czymś znacznie elegantszym niż zapowiadany dres. Czyżby zakupy na szybko? W końcu na pewno stać ją na kupienie sobie ciuchów od tak.

A Wy, jaki poważny problem ostatnio mieliście?

Stylizacja mimo przeciwności losu

Przeczytaj więcej
Komentarze