18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kulisy sławy

Dramat Zenka Martyniuka. Fani włażą mu w życie z butami

17.05.2019  13:22
Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk Fot: TRICOLORS/East News

Król disco-polo nie ma lekko. Skarży się na brak prywatności i spokoju - fani dosłownie nie dają mu żyć.

Jak daleko jesteście w stanie posunąć się, by poobcować ze swoim idolem? Niektórzy nie znają granic i zrobią wszystko, za nic mając prywatność gwiazdy.

A gwiazdą zdecydowanie jest Zenek Martyniuk. Król doisco-polo daje około 300 koncertów rocznie i rozpoznawany jest nawet przez ludzi, którzy raczej nie gustują w jego muzyce. A ci, którzy ją (i jego) kochają, czasem bezczelnie wchodzą mu w życie z butami.

Zenek Martyniuk skarży się na brak czasu

Nie jest to oczywiście dla gwiazdora sytuacja komfortowa. Przez swoją sławę Zenek ma mało czasu dla najbliższych.

Mam za mało czasu dla rodziny, dla przyjaciół, bo przede wszystkim kocham swoich fanów - mówił w "Super Expressie". - Kocham publiczność, kocham śpiewanie i kocham występować. Ale gdy wracam do domu, staram się wszystko nadrabiać, chociaż ciągle bywa ciężko z czasem.

Niestety, resztki wolnego czasu Zenkowi odbierają natarczywi fani.

Ludzie dzwonią do mnie i mówią, że ich mama, ciocia czy córka mają urodziny i żebym zaśpiewał im chociaż fragmencik "Przekornego losu" czy "Oczu zielonych". No i jeżeli mam czas to im śpiewam przez telefon… Zdarza się, że podczas dnia sprawdzam telefon i mam na nim ponad 100 nieodebranych połączeń - dodaje.

Chcielibyście takiego życia?

Zobacz także
Czytaj także
Przeczytaj więcej