18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znowu to zrobiły

Godlewska kontra Linkiewicz. "Kaszanka do ryja i..."

25.03.2019  10:28
Druga konferencja Fame MMA 3 - Godlewska i Linkiewicz znowu poszły na całość
Druga konferencja Fame MMA 3 - Godlewska i Linkiewicz znowu poszły na całość Fot: Youtube.com

Druga konferencja Fame MMA 3 i znów zawodnicy o mało się nie pozabijali. Jednak to walka Linkiewicz kontra Godlewska zapowiada się jako „sportowe” wydarzenie roku. „Zawodniczki” po raz kolejny przeszły same siebie, a jeszcze nie weszły do oktagonu.

Konferencja Fame MMA 3 to tacy zawodnicy jak m.in. Bonus BGC, DeeJayPallaside, Ferrari, Ryba, Bodychrist i Isamu. Są gwiazdami internetu, ale i tak zapewne wszyscy czekali na najbardziej zaciekłe starcie: Esmerdalda Godlewska kontra Marta Linkiewicz. Jak się można było spodziewać, przeszły same siebie i żenadometr nie wytrzymał.

Godlewska kontra Linkiewicz

Jak zwykle poleciały wyzwiska. Esmeralda uznała, że jej przeciwniczka lubi mieć pełne usta, więc rzuciła w nią kaszanką. Stwierdziła też, że po ostatniej imprezie Linkiewicz odbija się męskim nasieniem. W odpowiedzi dostała jajem.

Kaszanka do ryja i ciągnij pałę – zaproponowała Esmeralda swojej rywalce.

Zamknij ten łeb! – krzyczała Linkiewicz jak opętana.

Siostry Godlewskie zagrożone

Zapowiada się pojedynek na śmierć i życie. W jednym z wywiadów specjalistka od kontaktów z czarnoskórymi raperami zapowiedziała, że „nie chce zabić Godlewskiej, ale rozjeb*e jej silikony”. Nazwała ją też „ulaną kluchą” i zdradziła, że „wokalistka” pije wódkę zamiast trenować. Groziła też Małgorzacie Godlewskiej, która jeśli pojawi się na gali, może dostać łomot.

Druga konferencja Fame MMA 3 - znowu Godlewska kontra Linkiewicz:

Czytaj także